Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfiről vélemény?...

Skorpió férfiről vélemény? Olyan irjon aki nem azt irja hogy nem a csillagjegy számít. és hasonlók. Már uncsi

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az aszcendensem skorpió a napjegyem nyilas és sokat gonoszkodom de persze csak poénból. Ami érdekel annak utánamegyek. Az unalmas dolgokra fittyet hányok. A szabadságvágyam nagyon nagy, nem bírom a "ketrecet". Akit gyűlölök annak még képes vagyok olyan szinten keresztbe tenni hogy sírás legyen a vége. 30/F
2011. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen szinten nem vagyok képes hazudni. Nagyon kevés embert tudok szeretni, és nagyon nehezen, de ha megszeretek valakit az örök. Minden ígéretemet betartom, saját magammal szemben nem ismerek kifogást, vagy kibúvót. Az emberiségre meg úgy nézek mint az állatokra, mivel a nagy részüknek sem becsülete, sem emberi tartása sem volt soha. Régen, ha valaki hazudozott az undort keltett bennem, most már inkább szánalmat. Egész életemben, csak azt hallgattam, hogy nincs esélyem semmire. (élni, egészségesek lenni, sikerre) Mindig minden harcomra azt mondták, hogy lehetetlen. Senki nem támogatott semmiben, még szavakkal sem. Lehet, hogy ezért a legsikeresebb ember vagyok akit ismerek. Nagyon nem bírom, ha valaki panaszkodik, mert az önzés, és az embernek maga elé kell helyeznie a szeretteit, és a kötelességét.


Skorpió/Skorpióval

2011. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pozitív: hűséges, becsületes, csupaszív, megértő, őszinte, védelmező, mindig lehet rá számítani


Negatív: lusta, sértődékeny, meggyőződése hogy ő mekkora nőcsábász, keménykedő, nagyképű, önző

2011. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rossz tapasztalataim vannak velük...még a nőkkel is.

Nem választanék ilyen párt.

23N

2011. dec. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Skorpió férfiak:határozottak,segítőkészek,nem a hűség példaképei(DE van a feleség,akit úgy szeret ésvan egy szerető,akivel másmilyen formában éli meg a szexet és a kapcsolatot is,de mindkettőhöz hűséges!Kétfajta női ideálja van és a kettő két különböző nőt testesít meg),jó a humoruk,férfiasak,igényesek,állatbarátok.....
2012. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt senki sem emlitette :

a skorpio nem fem feled, nem enged es nem bocsajt.

Nem var senkitol semmit ingyen, es nem is marad ados semmiert.

2012. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a skorpió az aszcendensem halak a csillagjegyem. Egyébként azt olvastam hogy nem is a csillagjegyünk dominál, hanem az aszcendens, az vagyunk mi, és létezik olyan h deszcendens, nekem az szűt, az pedig abelső érzelmi oldalad, a szerelem, társas kapcsolataid. MAgyaránszólva az vagy igazából,azt látja a külvilág ami az aszcendensed.
2012. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Steffed válasza:

Tisztelt 2-es válaszoló!


Skorpió vagyok én is és szinte teljes mértékben rámillik amit írtál.

Nem vagyok a horoszkóp híve de ez most picit meglepett.

2018. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!