Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak jegyében született lányok,...

Bak jegyében született lányok, jellemzőek rátok a következő tulajdonságok? (szerelemben gondoltam)

Figyelt kérdés

-szenved saját akaratos döntéseitől hogy lehagyta partnereit, vagy nem engedte közel magához azt, aki tetszett neki

- Bak nő meglehetősen bizalmatlan és ezért több idő kell ahhoz, hogy feloldódjon a másik iránt

-önmagához is szigorú, gyakran magasra teszi a mércét

-


2011. nov. 17. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tom Benko:

nem hiszek a horoszkópban - de abban igen, hogy egyes csillagjegyek szülötteinek van néhány azonos személyiségbeli vonása

Az általad idézett "...uralkodó jellem, de ... önbizalom hiányos..." így leírva valóban oximoronként hat, de bak jegyű nő vagyok, és azt kell mondanom, hogy igenis van ilyen...

2011. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 bleed ***** válasza:

ööö igazából igen ez igy érdekesen hangzik ahogy irtam de konkrét példát mondok hogy az exem az pl csunyának tartotta magát meg stb stb (pedig nem volt az) nem bizott magába annak ellenére párkapcsolati szinten szeretett irányitgatni ... még néha oylan szinten is amit már nem néztem el neki


szóval önmagával nem volt általában egyik se kibékülve pedig nem lett volna okuk lealacsonyitani maguakt viszont párkapcsolatba meg egyéb dologba irányitó vezető tipusuak voltak általában

2011. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az anyósom is önbizalom hiányos, mégis mindenkin uralkodik, aki hagyja.
2011. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nem akaratos, inkább makacs. A partner lehagyása nem igaz, nekem kell, hogy fel tudjak nézni a partneremre. Az viszont sajnos így van, hogy nehezen engedek közel valakit. De ha igen, akkor az jól jár :P

Önmagamhoz szigorú vagyok, másokhoz már nem annyira.

2011. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy szigorú vagyok vagyis inkább pontosabb a határozott kifejezés. Határozott elképzelésim vannak, amik persze nem úgy alakulnak, ahogy elképzelem.. Nem vagyok akaratos és hisztis sem, határozott és ez sok bonyodalmat okoz. :D

Soha senkit nem dobtam ki, mert nem engedtem közel magamhoz, inkább tovább tartott, mire olyan szorossá vált a kapcsolat, de a megfelelő partnert találtam meg ehhez, szóval nem sürgetett és türelmetlenkedett, így minden flottul alakulhatott ki köztünk.

Nem olyan kegyetlen a Bak, mint ahogy lefestik. akik megérdemlik és tesznek érte, az megismerheti az imádnivaló oldalát is ;)

2012. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!