Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Bak nő és egy Ikrek férfi...

Egy Bak nő és egy Ikrek férfi párkapcsolata működhet?

Figyelt kérdés
Nem erre alapozom a párkapcsolataimat, de kíváncsi lennék, hogy összeillünk-e.
2011. nov. 23. 19:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem, mert a bak csillagjegyű nők köztudottan kecskévé változnak, ha összeszűrik a levet egy ikrek csillagjegyű férfival, ők pedig csimpánzzá, ha bak csillagjegyű nővel jönnek össze ami nem egy jó párosítás!
2011. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán. A csajom bak, én iker és teljes a siker :)
2011. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne csillegjegy alapján következtess, hogy milyen lenne, próbáld meg és ha nem megy az úgy is kiderül.
2011. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én bak(nő) vagyok a párom ikrek(férfi). A bak föld jegy (két lábbal a földön minden körülmények közt) az ikrek levegő jegy ( senki ne mondja meg mikor hova kivel mit) Ez nem azt jelenti, hogy a kapcsolatom rossz, de ehhez az kellett, hogy mindketten engedjünk a másiknak. Egyébként szerintem már csak azért is jó páros, mert húzzák egymást. A bak visszarántja ha az ikrek túl magasan szárnyal, az ikrek pedig segít elszakadni a földtől. :)
2012. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!