Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfi nyilas nő...

Vízöntő férfi nyilas nő párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Tudom nem mindenki hisz benne, én igen szívem joga ezért kérném a szkeptikusokat hogy inkább kiméljenek. köszi
2011. ápr. 28. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet rossz. Legalábbis engem érdekelne egy vízöntő férfi. Mondja egy nyilas nő. :)
2011. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól ki tudnak jönni egymással. Szeretik a társaságot, a kötetlenséget, és akkor érzik jól magukat, ha új ismeretekre tehetnek szert. Előbb mély barátság alakul közöttük, ami később érzelmi töltést is kap. Mindketten észlények, és inkább szellemi összhangot keresnek, mint vad erotikát, így inkább barátság, mint szerelem köti őket egymáshoz. A féltékenységet nem ismerik, ugyanis a legszorosabb öszszetartozásban is mindketten a saját életüket akarják élni. A kezdetben ugyan a Nyilast hajtja a kalandvágy, ám ha Vízöntő párja állandóan ébren tudja tartani az érdeklődését, ha mindig újabb szellemi (vagy egyéb) kihívás elé állítja, akkor idővel egyre inkább ragaszkodik hozzá, mert vele érzi igazán jól magát. (Néha a Vízöntőben is felébred a hódítási vágy, de nagyon erős csábítás kell ahhoz, hogy megszegje a hűségesküjét.)
2011. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Napjegy alapján nincs összeférhetetlenség vagy összeillőség. Mélyebb és sokszínűbb az ember. Ha valóban érdekel a dolog, keress meg email-ben és írd le a pontos születési időpontjaitokat(óra, perc) és a várost is.
2011. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!