Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31 éves férfi, akinek sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfi, akinek sosem volt párkapcsolata és csak egy nővel szeretkezett egész életében?

Figyelt kérdés

Lehetséges?

Miért alakulhat így egy férfi élete?


2011. júl. 7. 00:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

31 éves férfi, akinek sosem volt párkapcsolata és csak egy nővel szeretkezett egész életében?


-31 éves férfi, akinek sosem volt párkapcsolata és csak egy nővel szeretkezett egész életében!

2011. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
na jó, valóban hülyén van feltéve a kérdés, de alább olvasható a megválaszolható kérdés is.
2011. júl. 7. 00:56
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha inkább Te mesélnél az eddigi életedről?
2011. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok most. Eddig két párkapcsolatom volt, de szeretkezni még csak egy lánnyal sikerült normál módon. A többi fizetős volt.Hogy miért alakult így? Fogalmam sincs.
2011. júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne lehetséges? Ezer oka lehet, de az is lehet, hogy csak épp így alakult. Lehet, hogy szerencsétlen, lehet, hogy béna, nem ért szót a nőkkel, lehet, hogy alapból rosszul szocializálódott és amúgy is nehezen ismerkedik, nem csak nőkkel. Lehet, hogy nagyon gátlásos, lehet túl elfoglalt, akinek van valami más szenvedélye, ami miatt nem jut ideje a nőkre. Lehet pszichés oka, pl valami rossz gyerekkori tapasztalat, vagy rossz volt a kapcsolata az anyjával. Lehet, hogy nem a megfelelő helyen ismerkedik, lehet, hogy van valami fura szexuális beállítottsága, pl csak bizonyos típusú, vagy sokkal idősebb, vagy sokkal fiatalabb nők tetszenek neki, akikkel nincs esélye ilyen jellegű kapcsolatot létesíteni. Az is lehet, hogy elsőre megtalálta élete nagy szerelmét és ezért nem volt más nővel...

Most komolyan mi a kérdés?

2011. júl. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
01:04-nél a pont!!:)
2011. júl. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

ti elhinnétek egy látszólag tök normális, 31 éves hapsinak, hogy "te voltál az egyetlen nő az életemben"? Nem tűnne abszurdnak?

Nem tudom mit higgyek... Persze nem tőletek várom a választ. Csak... Nem is tudom. Ti találkoztatok már ilyesmivel? Kedves férfi válaszoló, valami bővebbet mégiscsak írhatnál, szívesen olvasnám.

2011. júl. 7. 01:19
 8/21 anonim ***** válasza:

01:04-es jól összefoglalta.

Én meg 29 vagyok (ami már elég közel van a 31-hez), nekem sem volt párkapcsolatom (és még senkivel sem feküdtem le), de ha teljesen véletlenül összejönnék a közeljövőben egy lánnyal (amire kb. 0.000000543% az esély), kénytelen volna ezt elhinni, mert nem mondanék neki valótlant.

2011. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, én találkoztam ilyennel, neten is és szerintem élőben is. Ritka, de előfordul.
2011. júl. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, neked hogy alakult az, hogy még sosem voltál nővel? mik a te okaid?
2011. júl. 7. 02:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!