Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy is van ez? (komolyan jó...

Hogy is van ez? (komolyan jó lenne tudni)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy az egyik horoszkóp(zodiákus) szerint összeillünk egy lánnyal a másik(kínai) pedig majdnem hogy kizártnak tartja a kapcsolat működését.

Nagyon megköszönném egy hozzáértő véleményét erről.


2011. nov. 25. 23:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az hogy összeilletek-e vagy sem, attól függ hogy te mit gondolsz arról hogy összeilletek-e vagy sem.

És azt hogy te mit hiszel úgy tűnik befolyásolja az is hogy melyik horoszkópnak hiszel...

2011. nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te nem hiszel ebben egyáltalán. Ez rendben is van, de én olyan valaki válaszát várom aki hisz benne, az ő látás módját szeretném megismerni.
2011. nov. 26. 00:10
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha mindketten kínaiak vagytok, akkor sajnos ez nem fog működni, viszont ha Zodiákiából származtok, akkor sok boldogság elé nézhettek. Lutri, hogy mi van akkor, ha mondjuk ő kínai, és te vagy zodiákus, vagy fordítva.
2011. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értelmetlen válasz helyett aludhatnál is, sőt bulizhatnál valamerre így péntek este :(
2011. nov. 26. 00:20
 5/22 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel te is! :P
2011. nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
így van, de sajnos én dolgozom. Egyébként a cinikus és szarkasztikus előző válaszodból ítélve te sem hiszel ebben, ezért nem is hozzád irányult a kérdés.
2011. nov. 26. 00:50
 7/22 anonim ***** válasza:

Lehet erre normális választ adni?


Két különböző horoszkópról van szó, amelyek ellentmondanak egymásnak. Sokan vannak, akik az egyikben, és sokan, akik a másikban hisznek. Az a kérdés, hogy te melyiknek hiszel?

2011. nov. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha a hitem határozza meg akkor nyilván nem igaz az egész, ezért volnék olyan véleményére kíváncsi aki érvelni tud valamelyik javára.
2011. nov. 26. 01:43
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugy talaltam, hoyg tul keves tényezőt hasznalnak fel ezek a szemelyisegelemzo modszerek.

Megprobalom elmagyarazni.

Nem tudom, hany eves vagy, sok itt a kisebb gyerek, ugy magyarazom, mintha felnott lennel, szolj, ha nem erted.

A geocentrikus vilagkepet hitték sokaig az emberek, azutan jott a heliocentrikus. Namost mindegyik szemelyisegelemzo modszer, amivel eddig talalkoztam, szamomra oylannak tunt a valosaghoz kepest, mint a geocentrikus vilagkép. Most Te talaltal 2 "geocentrikus vilag"-értelmezest, es nincs kozos metszetük.

MAsik hasonlat: olyan, mintha a terbeli jelensegeket sikban akarnad ertelmezni. Talaltal 2 sík-rendszert, ami térbeli valosagot probal leirni. És nincs közös metszetük: párhuzamos síkok.:)

Mind2 horoszkóp téved, vagy csak az egyik téved.

Talán az egyik "geocentrikus", a masik "heliocentrikus".

Tesztelned kene a 2 horoszkopot, hogy mas dolgokban melyik jon be!

2011. nov. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nagyon is értem mire gondolsz, érdekes, ment is a hasznos.

A baj az, hogy mind2 horoszkóp által definiált személyiség jegyeket viselem. Nem tudok elfogultabb lenni az egyikkel vagy a másikkal.

Most ha butább lennék akkor pl. hihetnék az egyikben jobban azért mert az jobb jövőt ígér, de nyilván nem. Ez megint annak a kérdése volna, hogy melyikben akarok hinni és megint értelmét vesztené az egész.

A másik érdekes dolog, hogy van közös sík a te metaforáddal élve. A személyiségjegyek hasonló embernek definiálnak, engem is és a lányt is, csak az összeférhetőségünk ellentétes.

Ezért tettem fel a kérdést mert elég érdekes, hogy lehet nagyon hasonló bementi információkból teljesen más kimenetet produkálni.

2011. nov. 26. 03:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!