Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelei vannak annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak, ha egy srác komolyan tervez? Honnan lehet tudni, hogy a barátom el fog e venni feleségül, vagy csak jól elvan.

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, néha tervezgetjük a közös jövőt(de szerintem minden párkapcsolatban szoktak ilyenről fantáziálni)szeretjük egymást meg minden

csak így a 30-hoz közelítve, nem tudom, hogy ez így fog menni évekig?

a páromtól eddig csak annyit mertem kérdezni, hogy komolyan gondolja e velem. igen. de csak nem kérhetem meg én a kezét!

szóval vannak jelek, amiből esetleg egy nő tudja mi az ábra? mert olvastam sok olyat, hogy egy pasi 5-6 év múlva sem akart esküvőt és ezt csak 5-6 év múlva tudta meg a csaj.

ötletek?


2010. máj. 19. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy én eddig soha nem terveztem előre és nem is fantáziálgattam ilyenekről egyetlen barátnőmmel sem.


Pedig megvannak az alap terveim (milyen állást, lakást, háziállatot akarok), de többnyire nem jutottam el még odáig, hogy bármely barátnőmet ebbe a tervbe beleképzeljem.


Szóval, ha magamból indulok ki, akkor az már nagy szó, ha előre tervez veled.


20F

2010. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is csak 20 éves vagyok, viszont a mostani kapcsolatomban (másfél éve vagyunk együtt), már szóba jött az, hogy esetleg pár év múlva ezt kicsit komolyabbra fordíthatnánk ha minden így marad. Ami nagyon jó jel, az az hogy tervezgettek, és ez alól ő sem húzza ki magát. Szerintem finoman próbáld kipuhatolózni, hogy hogy áll a család gondolatával... azt kicsit erősnek tartom, hogy te kérd meg a kezét, viszont lehet neked kéne megadnod a kezdő lökést, hogy rájöjjön te erre vágysz a közeljövőben!
2010. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1év után ne csodálkozz, ha nem kéri meg a kezed


azt meg h komolyan tervez, kb sehonnan sem lehet tudni, sokszor még a férfi sem tudja

2010. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

20 vagyok én is, de egy férfinek szerintem az egyik legnehezebb dolog, hogy egy életre elkötelezze magát egy nő mellett.Manapság amúgy is kezd kimenni divatból a házasság.Adj még neki időt.Az hogy tervezi veled a közös jövőt az viszont pozitívum, és komolyabb gondolkodásra vall!

Ne aggódj, esze ágában sincs megválni tőled vagy otthagyni!:)Neki is ugyan olyan jó hogy vele vagy,és meg van az életében az a személy aki szereti és kitart mellette!:)

2010. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazából hogy tervezgetitek az nem jelent semmit. Nekem eddig csak komoly kapcsolataim voltak (min. 2 év) és mindegyikben a gyereknevekről vitáztunk, mégsem lett semmi. Siettetni nem tudod a dolgot, egyértelmű jele meg max a gyűrűs résznél lesz. Viszont ha csak a házasságra hajtasz mert csörömpöl a biológiai órád, azt megérzik messziről a férfiak és csak elriasztod őket vele. Maradj nyugton a fenekeden, ha 3 év múlva sem lesz semmi előre lépés, akkor gondolkodhatsz rajta hogy van-e tovább. Egy év után senki nem fogja megkérni a kezed, de ha mégis, a legritkább esetekben van annak élethosszig tartó boldog jövője. Csak nyugalom.
2010. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 LN09 ***** válasza:

1 után én sem kérném meg senki kezét! Én 9 évet vártam, hogy elvegyenek feleségül.


Férjem sosem akart feleséget, mondván az ő családjában sok rossz példát látott, és különben is minek a papir. Igen ám, de telt az idő, és összeköltöztünk és rájött, hogy igenis kell a házasság.


Ha szülök, eleve a babának sem mindegy hogy kinek a nevét kapja, és a macera sem, hogy igy meg úgy kell nyilatkozni, hogy ő az apa. Meg felvettünk egy 10 millios hitelt, és a hitelnél sem volt mindegy.


Ezektől eltekintve miután összeházasodtunk sokkal jobb lett a kapcsolatunk, mert már férj és feleség lettünk, és ez olyan más :)

De 1 év után ha megkért volna, se mondtam volna igent, az még túl korai, mégha te már majdnem 30 is vagy.

2010. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 32 éves srác vagyok, sajnos most nincs barátnőm, ettől függetlenül elég komoly terveim vannak arra az esetre, ha összejönnék valakivel.

Persze, hogy nem szabad siettetni a dolgokat, de elég sokat gondolkoztam azon, hogy 30 felett azért 5-6 év gondolkodási idő már sok.

Ahogy írtam, távlati dolog, de ha odajutok, én bizony max. 2 év után rákérdezek a lánynál. És igen, le akarom végre már kötni magam, család, gyerek meg minden...

DE a kérdés nem rólam szólt, csak ennek kapcsán jutott eszembe, amit írtam.

Szerintem egyszerűen kérdezz rá, persze finoman és nem követelőzve valamilyen felvezetéssel...

Bizonyára van Neki is elképzelése már, hiszen huzamosabb ideje vagytok együtt. Lehet, hogy Nála is ez a szitu, hogy nem mer rákérdezni. Hát, valamelyikőtök legyen az első és lépjen.

2010. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én párom fél év után kérte meg a kezem, 2 évig jegyesek voltunk, majd jött az esküvő, azóta már van 2 baba is (ikrek), szóval szerintem erre nincs időpont, amikor úgy érzi a férfi, és jelek sincsenek.Siettetni nem lehet a dolgokat, mert azzal csak rosszabb lesz, de esetleg kérdezd meg,hogy ő hogy áll ezzel? Vagy ilyen kis cukin kérdezz rá, hogy mit tervezett kiskorába, mikor megy férjhez? stb.

23/N

2010. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ahogy puhatolóztam a páromnál, szerinte az egy év korai és abból nem lesz tartós, boldog házasság szerinte

de azért néha jólesne, ha pl éreztetné, hogy mindig velem akar lenni

mert tényleg olyan a kapcsolatunk, mint az "élj a mának" típusú

most szülinapomra, is olyanokon gondolkozik, hogy "te meg én".

nem pedig, hogy "mi és a jövő"

ok. javaslatra 2 évet várok még, amit azért sajnálok, hogy elvész lassan a fiatalságom...lehet meg sem éri, de bevállalom.

majd írok, mi lett :)

2010. máj. 22. 08:36
 10/12 anonim ***** válasza:
mi lett? :D
2016. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!