Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha egy pasi komolyan gondolja a járást, és nem csak ki akar használni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogyan tudna téged kihasználni?
2011. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hogy csak arra kellek neki h legyen valaki akit dughat...vagy hogy csak addig kellek míg nem jön jobb...vagy csak azért van velem h legyen valakije, és ne lógjon ki a sorból..stb stb órákig lehetne sorolni
2011. jan. 2. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a pasi nem a járást kell komolyan vegye hanem szerelmes kell legyen és a párját kell komolyan vegye...
2011. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

észre veszed de én se értem h 1 csajnak mér csavarják el a fejüket más pasik?

mond már meg lágy oly kedves mer ez engem is érdekel mer mindig jajj a pasik meg ilyenek.

mér ti nem szoktatok sose rosszat tenni?

2011. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát magamról tudom, hogy én ilyen vagyok vagyis komolyan érdeklődöm egy lány íránt. Azt hogy hogyan lehet tudni másról azt nehéz. Szerintem, hogy nem jár bulizni az már sokat tud mondani, de ez mégis kevés. Ha magamból indulok ki akkor nem hozza szóba azt a dolgot, sok pasi már nem bír magával és pár hónapon belül a keze máshol jár. Nekem fontosabb a szerelem, ezért tudom hogy lehet várni vele akár sokáig is. Aki ezen nevetni tud az biztos nem az akit keresel.
2011. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, például ha nem fekszel le vele 1-2 hónap után... Én nem emiatt nem feküdtem le a barátommal 1 évig, de mondjuk az 1 év járás után biztos lehettem benne, hogy azért szeret, aki vagyok, nem pedig a szex miatt kellettem neki, vagy csak amiatt van velem, mert jó vagyok az ágyban. Még egyszer hangsúlyozom, nem ez volt az oka, hogy 1 évet vártunk, de ennek révén ebben is biztos lehettem, bár már előtte is biztos voltam. 20/L
2011. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezek a kérdések a te önbizalomhiányod miatt adódnak ... ugyanezt szerintem a barátod is feltehetné, elvégre magadból indulsz ki
2011. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a szex nem egy egyirányú dolog, tehát nem csak ő hanem te is kapsz valamit. Innentől kezdve nem kihasználás.
2011. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez nem fekszem le vele X hónapig/évig dolog mire lenne már bizonyíték? arra, hogy a lelki társad, arra, hogy örökkön örökké hűséges lesz? na neeee...


és mi van akkor, ha lelketekben pont passzoltok, ám a szex meg szar? lány vagyok, még mielőtt vádak érnének, nem, nem szoktam egyéjszakás kalandokba bonyolódni, akivel eddig lefeküdtem, azzal jártam is, általában hosszan. de az, hogy a várakozástól kiderül bármi is, az szerintem igen nagy hülyeség.

meg mitől használna ki azzal, hogy szexelünk egy jót? nekem is, neki is jó. vagy ha nekem nem jó, akkor legalább idejében megtudtam... volt már olyan, hogy jól kijöttem a sráccal, de az ágyban nem tudtunk közös hullámhosszra kerülni. bírtuk pár hónapig, aztán ez elrontotta az egészet, és szétmentünk.

a jelenlegi emberemmel már régóta együtt vagyunk, együtt élünk, a családja is családtagként kezel, boldogok vagyunk - éééés rögtön első éjjel már lefeküdtünk. és baromi jó volt...


ha nem akarsz valakivel lefeküdni, akkor ne tedd, nem kényszeríthet rá. ha viszont megteszed, akkor az a Te döntésed volt.

2011. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert a szegény nők csak azért dugnak a férfiakkal,hogy a pasinak jó legyen.Mi meg jól kihasználjuk.Ezek szerint a nők nem is élveznek,csak jóindulatból vagy érdekből fekszenek le a férfival?:) 46/F
2013. aug. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!