Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jellemre utal? Nap...

Milyen jellemre utal? Nap halak, aszcendens skorpió, holdjegy oroszlán

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
:D ebből semmilyen jellemre nem lehet következtetni :) Beszélgettél már vele a horoszkóp elemzése helyett? :) Nem véletlen, hogy az emberek ennyire elutasítják a horoszkópot, mert egy nagy humbug az egész.
2011. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Halak, skorpió, oroszlán? Szerintem szeretheti a trópusi helyeket, meg a tengerpartot...
2011. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Ezen a fórumon soha nem kapsz értelmes választ. Ne is reméld.

Ellenben a nagy nemhiszek a horoszkópban (valamiért mégis mind ezt olvasgatja :D) emberek azonnal jól megmondják neked, hogy milyen ostoba is vagy, persze ők mennyivel okosabbak. Sőt, ezt be is bizonyítják, olyan fordulatokkal mint: "beszélgess vele" meg "miért kérdezel ilyen hülyeséget" "legyen életed" "vak, szektás állat"


EZ EGY HOROSZKÓPOS TOPIC! MÉGIS MIT KÉRDEZZEN?

A belsőégésű motor működési elvét talán? Akkor jó lenne?


20 válaszból kb 2 lesz ami kicsit érinteni fogja a kérdésed. Teljesen mindegy milyen kedvesen, udvariasan vagy érthetően tetted fel.


-----------------------------------------------------


A kérdéshez:

A holdjegyhez nem értek, de a halakat anno egy kicsit álmodozó, elrugaszkodott emberekhez kötötték, akik nehezen állnak meg a lábukon, mert ha az élet minden gondját egyedül kell cipelniük akkor boldogtalanok. Kell valaki aki a földön tartja őket és viszi a nehéz terheket helyettük.

A legtöbb halak ismerősömre valóban jellemző egy kicsit, hogy a zord valóság hosszútávon depresszióssá teszi őket. Ellenben ha van valaki akivel egy kicsit kiszakadhat belőle, az rendbe tudja rakni.


A skorpiókra a sértődékenységet tartják a legjellemzőbbnek és hogy nagyon lelkesül a rövidtávú tervei után (amiket ha megun simán csak vált valami másra, felégetve a hidakat maga mögött). Elég szélsőségesek.

A skorpió ismerőseimre valóban jellemző volt ez a kéthavonta változik életem célja, ami felé persze teljes elszántsággal vetem magam. És szeretnek irányítani, lelkileg birtokolni. Ez is közös volt bennük.

2011. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a hozzászólásod! Amúgy hozzáteszem, hogy itt a legtöbben tényleg nem értik mi az a 'horoszkóp' és sajnálom ezeket az embereket és már azt is, hogy felmertem tenni ezt a kérdést így. Mindenki egyből rá vágja én vagyok az ostoba, buta, hogy ilyenekkel foglalkozok, de úgy, hogy azt sem tudják mi az asztrológia valójában...
2011. nov. 30. 08:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen vagyok, csupán a holdjegyem is Skorpió. Utóbbi az érzelmeket jelöli.

Az aszcendensre ugye azt mondják, hogy 30 éves kor után lesz jellemző, az mellett pedig a külsőt mutatja, hogy milyennek látnak mások.

Én nem bánom, hogy a Skorpió énem kezd előjönni, mert legalább kicsit lejjebb adom az önzetlenségem. Vagyis annak esélyét, hogy ész nélkül hagyjam magam kihasználni.

Sokat számít melyik szintű Halak az illető. De általánosságban véve, szerintem erős, határozott emberkéről beszélünk, aki a kitűzött célt inkább előbb, mint utóbb éri el. Nem csodálkoznák, ha valamilyen szinten tartanának tőle az emberek, az mellett, hogy nagyon vonzónak, energikusnak látják. Hirtelenharagú, mondhatni lobbanékony, és ha már Oroszlán + Skorpió, akkor büszke, önzőségre hajlamos, tekintélyt parancsoló. Röviden ennyi jut eszembe :)

2011. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!