Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezik hűséges pasi? Mit...

Létezik hűséges pasi? Mit gondoltok a bika csillagjegyű pasikról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 02:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%

Igen, léteznek. Én vagyok az élő példa. :D

A csillagjegyekről meg azt gondolom, hogy kamu az egész.

2011. dec. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
azért én nem igy gondolom.. a mostani pasim bika, tehát földjegy, az előző meg tűzjegy volt.. annál viharosabb kapcsolatot nem láttam még.. akkor te is hűséges vagy? semmi flört, semmi?
2011. dec. 6. 02:10
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Én amúgy ikrek vagyok és igen, hűséges vagyok. Semmi flört és semmi. :)
2011. dec. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
jó ezt hallani :) és hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt? első kapcsolatotok?
2011. dec. 6. 02:20
 5/28 anonim ***** válasza:
Első nekem is, neki is, 18 és 20 között. Majdnem 2 éve.
2011. dec. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
28%

Már megint egy horoszkóp fanatikus :D:D:D:D


Persze, hogy létezik. De ez független csillagjegytől b@sszus...

Én bika vagyok ha már konkrétumra van szükséged. Eszembe sem jutna megcsalni a páromat, ha lenne :P Nálam alap dolog, hogy ő számomra az egyetlen. Nálam az ilyen kiszeretek belőle dolog, meg hasonlók gyerekes jellemre vallanak. Vagy a társunk mellett vagyunk vagy nem. Nincs középút.

De ez csak egy mentalitás. Mondom nem függ össze a csillagjeggyel. Lehet más bika pont az ellentettem... Hülyeség az egész ahogy van...


Nem mondom, az ilyen kifejtésekben tényleg van valami, de semmi földöntúliól nincs szó. Csak arról, hogy olyan szépen meg vannak fogalmazva, hogy mindenki azt lát bennük amit akar.

Tudod olyan ez mint az a tintapacás pszichológiai teszt. Azt látod benne, amire asszociálni tudsz...


21F

2011. dec. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Igen van. Én is az egyik élő pèlda vagyok rá, de szerintem sincs sok köze a csillagjegyekhez. Amugy meg rák vagyok a barátnőm meg halak. 2 éve vagyunk együtt és ő számomra a tökéletes. Mondhatni beletrafàltam:D és semmi pénzèrt, kedvéért nem csalnàm meg ahogy ő sem engem. Semmi flört, semmi.


20/f 19/l

2011. dec. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ja és első kapcsolat.
2011. dec. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

Bikákról nem tudok, én Oroszlán vagyok és még eszembe sem jutott elhagyni, megcsalni barátnőmet.


26/F

2011. dec. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Egyetértek azzal, hogy vagy a társunk mellett vagyunk vagy nem. Csak hűséggel működik egy kapcsolat szerintem.
2011. dec. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!