Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezik hűséges pasi? Mit...

Létezik hűséges pasi? Mit gondoltok a bika csillagjegyű pasikról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 02:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Létezik, mert én is az vagyok. Bár én magasan teszek arra, h kinek mi a horoszkópja, ugyanis az embert nézem benne, nem azt keresem, h hasonlít-e a horoszkópjára. ;)


29/F

2011. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
30%

A bikák eléggé unalmasak, és előre (rosszul) ítélkezők.

A hűség nem csillagjegytől függ. Hanem mindnekinek a saját értékrendjétől, és hogy a párja ehhez hogy viszonyul.

Véleményem szerint a nyilas jegy a leghűségesebb, mert ez a tapasztalatom, de másnak meg lehet más. Ez nem ezen múlik.

Érett fej is kell hozzá. Első kapcsolatokban nem nagyon kell hinni...

2011. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
47%

Kedvesem bika, nála jobb pasit/apukát el sem tudnék képzelni!!!

3. babánkat várjuk :)

2011. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
érdekel a horoszkóp, de nem e sszerint élem az életemet.. csak kiváncsi voltam.. az exem nyilas volt :S durva..
2011. dec. 6. 10:19
 15/28 anonim ***** válasza:
75%

Én hűséges vagyok.

Nyilas.

2011. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

Létezik, eddig legalábbis nem kellett csalódnom. Bár, hozzátartozik, hogy én nem bízom a véletlenre a párválasztást, eléggé magasra rakom a lécet.

A bika csillagjegyűek, akiket én ismerek szerintem ritka hangulatemberek. Egyik pillanatban poénosak, megértenek mindenkit, már-már naivak, míg máskor haragszanak az egész világra. Akit én ilyen téren ismerek, alapjában hűséges, bár szereti homokba dugni a fejét, és nála a sunyiság régebben félrek*firccal párosult.

2011. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

17:49:

B@sszameg, mintha rólam írtál volna :D:D:D A félrekufircot leszámítva :D:D

Megdöbentő hasonlóság...


21F

2011. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%

Mért ne létezne én is bika vagyok és hűséges de nem papucs :).Ha egy bika nem hűséges ott más gondok vannak .Ha csalódtál akkor valami nem működött vagy külső személyek beavatkozása .Nekem volt ilyen és a hűséges bika beleunt erről ennyit .

De létezik !

2011. dec. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
0%
én is megcsalnám a bnőm, ha ilyen földjegy meg tűzjegy baromságokra hagyatkozna, mivel a hülyéket nem lehet komolyan venni....
2011. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én is Nyilas vagyok. Kapcsolatot csakis kizárólag hosszútávra tervezek(volt is), ugyanis nem szeretem az alkalmakat, pedig lett volna rá lehetőségem, de nem éltem vele, nem érdekelt. Hűség számomra szent dolog, ugyanis Én elvárom a másik féltől a hűséget akkor az a minimum hogy én is viszonozom. Ha gondolod írj privátba.

Szép napot :)

2011. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!