Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezik hűséges pasi? Mit...

Létezik hűséges pasi? Mit gondoltok a bika csillagjegyű pasikról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 02:05
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
sajnalom, h egyesek annyira elvakultak, h csak a horoszkópos vonatkozást látják benne.. úgy csináltok, mintha nem lennének embertipusok. én szeretem a horoszkópot, nincs igy ezzel mindenki, és nyilván nem ez alapján választok párt.. de ismerem az embereket, tudom, h a tűz jegyek hevesek, hirtelen természetűek, csak úgy, mint én.. arra a kérdésre is lehet válaszolni, h létezik-e hűséges pasi.. és nem, nem hülye kérdés.. nézzetek csak szét ezen az oldalon :S
2011. dec. 11. 18:00
 22/28 anonim válasza:
100%
Szia! Ne keseredj el! Én is bika vagyok, bár nem pasiból. Egyetértek az egyik előttem szólóval, hogy nagyon hangulatember tud lenni a bika jegyű (ezáltal már eleve nem lehet unalmas), de abszolút hűséges típus. Ha egy bika hűtlen, akkor már nagy gondok lehetnek a háttérben. A bika a türelméről híres, de ha egyszer elfogy... akkor Isten irgalmazzon! Én a nyilas párommal már túl vagyok a 20. együtt töltött éven, 3 gyerekkel (egy alomból!). A csillagjegyeknek és aszcendenseknek abszolút van létjogosultsága, persze nem a magazinok oldalain! Szóval fel a fejjel! A bika alapjában véve hűséges, de ne lengesd előtte sokáig a vörös posztót! Csak ha meg akarsz tőle szabadulni!
2011. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
és még valami... elhangzott korábban egy hozzászólás: hogy a bikák előre (rosszul) ítélkezők. Erre csak annyit mondanék, hogy meglehetősen jók a megérzéseik és elég jó emberismerettel rendelkeznek. Nem mondom, hogy néha nem nyúlnak mellé, de beismerik és szeretik a kellemes csalódást!
2011. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
köszi :) amúgy bika a barátom, csak mindig félek h majd talál jobbat, és elhagy.. :(
2011. dec. 11. 20:35
 25/28 acca2 válasza:
Igen én is bika vagyok és 25 éve hűséges!
2011. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező ne félj mi bikák hűségesek vagyunk és nem szeretjük a változásokat, ellenben a biztonság alapvetően fontos számunkra plusz az otthon melege. A bika szerelmes típus és nagyon ritkán nehezen hidegül el a másiktól, a szakítást gyűlöli és akkor is nehezen dolgozza fel ha esetleg pont ő szakít. :)

bika F/25

2011. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
hűha, mintha a barátomat olvasnám :)
2011. dec. 13. 21:38
 28/28 anonim válasza:

21:24:

Ott a pont. 100%-ba egyetértek minden szavaddal.


21F / bika

2011. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!