Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik jellemzők az IKREK-re?

Mik jellemzők az IKREK-re?

Figyelt kérdés
nem igazán hiszek a horoszkópnak de egyik nap mondtam hogy ikrek vagyok erre mondta egy gyerek hogy : igen látszik. mik jellemzők? halottam hogy kétszinű ez igaz általában?
2011. dec. 16. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
+2en vannak..am meg semmi köze a csillag jegynek az emberhez.nem az alakítja ki az ember viselkedését meg külsejét.
2011. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%

a kétszínűség nem!

gyorsak, fürgék, mozgékonyak, eszesek, abban is gyorsfelfogásúak,

ha kitartóak (ami viszont néha hiányzik) virtuózzá válhatnak valamiben (Kocsis Zoltán, ikrek pl a zongorázásban:)

2011. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem akarlak megbántani se általánosítani de az én tapasztalataim negatívak. Igen kétszínűek voltak.. de ez nem jelenti hogy te az vagy! ;)
2011. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
38%

Én is ikrek vagyok,és nem vagyok kétszínű.

Senki nem is mondott még ilyet rám soha.

De a második amit írt,az igaz :P

2011. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Előző előtti vagyok, azt kihangsúlyoznám hogy ezek személyes tapasztalatok direkt kiemeltem, hogy nem általánosítok az ikrekre, ha 10-15 embernél ugyanazt látnám akkor lehet, de így semmiképp. :)

Ami viszont tény, hogy általában nagyon intelligensek szeretik az intellektuális témákat, sokszor abban vesznek el hogy túl sok minden érdekli őket, sokféle dologba belekezdenek. párkapcsolatot tekintve, pedig náluk különösen fontos hogy lenyűgözzék őket, nekik fel KELL nézniük a másikra akkor érzik jól magukat. De sajnos könnyen ki is szeretnek valakiből mert ha már az illető nem érdekes nem tudja lenyűgözni akkor unalmassá válik és keress mást aki megadja neki azt az új impulzust amire szüksége van. Gyakori hogy elcsavarják a fejét és ilyenkor tovább is áll. Ezért is van az, hogy az ikrek a föld jegyekkel nem túl szerencsés párosítás. A nyugodt stabil otthonszerető de egyben kiszámítható ember helyett nekik egy pörgősebb kiszámíthatatlanabb ember kell, ellentétben pl a rákkal akinek az otthon melege és a megbízható nyugodt kiszámítható és hűséges partner az ideális.

2011. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Az ikrek kettős jegy.Képesek egyszerre két életet élni de képesek akár 2 ember helyett is dolgozni.Az egyik énjük teljesen el tud határolódni a másiktól.Úgy hazudnak,hogy még maguk is elhiszik!Párkapcsolatban az ikernek könnyen becsúszik egy kis kaland és mintha nem ő lett volna éli tovább a megszokott életét,lelkiismeretfurdalás nélkül.
2011. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Nem akarok bunkónak tűnni, de igazán rájöhetnétek, hogy ez alapján nem lehet meghatározni az embereket. Összesen 12 csillagjegy van, ha az aszcendenst is nézzük, akkor 12*12=144 féle ember lenne. Ez elsőre talán soknak tűnik, de ez nagyjából egy kisebb iskola diákjainak számát teszi ki, vagyis ha a dolog működne, akkor egy 145 fős iskolában biztosan lenne két olyan diák (akiknek a "sima" csillagjegye és az aszcendense is ugyanaz), akik szinte teljesen ugyanolyanok - azt már hadd ne mondjam, hogy csak Magyarországon 10 millióan élnek, a nagyobb országokról már ne is beszéljünk. Komolyan milyen lenne a világ ha minden 145. ember csont ugyanolyan lenne? Arról már ne is beszéljünk, hogy még egy profi asztrológustól se hallottam, hogy megmagyarázta volna mivel hatnak a bolygók az emberek személyiségére.

Nem kötekedni akarok, aki akar (és tud) cáfoljon meg, ez csak az én véleményem. Ha esetleg bunkó voltam, akkor sajnálom, próbáltam nem úgy fogalmazni, remélem sikerült :)

2011. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%
Nekem elég negatív a tapasztalatom, az ikrekről, elvárják, hogy mindenki mindig velük foglalkozzon, felszínesek, önzők, be nem áll a szájuk, megbízhatatlanok... persze ettől még lehetnek szerethető emberek, de egy jót beszélgetni se nagyon lehet velük (nem lehet egy témát kivesézni, mert mindjárt váltanak, ráadásul csak az a lényeg, hogy ők beszélhessenek, a másikat meghallgatni luxus). Anyukám és a párom is ikrek, néha megfognám a fejüket és jól összeütögetném..
2011. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

Sajnos nekem is negatív a véleményem azokról az ikrekről, akiket ismerek.

Nagyhangúak, nagydumások, közönségesek,nem megbízhatóak, és nem a hűség mintaképei..hazudósak...

Viszont van aki szereti,hogy be nem áll a szájuk,és elszórakoztetja őket...

2011. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szeretek ilyen témában válaszolni mert csak elmondom a véleményemet és egyből szépen leszavaznak ha az nem tetszik.. senkit se akartam megbántani meg bunkó se akartam lenni.. ez volt az utolsó alkalom hogy ilyen témában válaszolok egy kérdésre, remélem legalább a kérdező nem szavazott le :(
2011. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!