Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik jellemzők az IKREK-re?

Mik jellemzők az IKREK-re?

Figyelt kérdés
nem igazán hiszek a horoszkópnak de egyik nap mondtam hogy ikrek vagyok erre mondta egy gyerek hogy : igen látszik. mik jellemzők? halottam hogy kétszinű ez igaz általában?
2011. dec. 16. 19:36
1 2
 11/20 Napkiraly ***** válasza:
100%
Lehet sziámi ikrek vagy!
2011. dec. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kinek mit takar az IKREK :)

Én pl. beszédes, fürge észjárású, hol jókedélyű, hol hisztis, mély érzelmeket többnyire nélkülöző, játékos, remek fantáziavilággal megáldott embereket ismertem meg bennük. Ezek az analógiák az ikrek ismerőseim között, de alapvetően mindannyian különböző személyiségűek. Szóval, szerintem ez egy nagyon szubjektív, nagyon determinálhatatlan dolog, hogy "ha te ikrek vagy, akkor tuti, hogy állandóan beszélsz a levegőbe, ezért nem foglalkozom veled..." stb. Picit g*ci dolog lenne szerintem, ha mindenkit le lehetne írni egy képlettel (mint valami formatervezett robotokat 1 program által), ami kiszámítható abból, hogy a születésnapján éppen hogy álltak a bolygók, na mindegy, csá!

2011. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%

20:31 vagyok.

Le lettem pontozva, de azért senki nem mondta, hogy miért nem igaz amit írok, ellenben sorra érkeznek az - egyébként teljesen különböző - válaszok arról, hogy milyenek az ikrek. Kicsit se röhejes...

2011. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokat beszél. Eléggé érzelemmentes. Mának él. Nem célja, hogy megtalálja élete párját, az a felfogása, hogy amíg működik egy kapcsolat addig működik, aztán lesz új. Tehát nem feltétlen hűtlen, viszont nem tesz meg mindent egy személyért (max idősebb korában, amikor már senkinek sem kell).

Szeret jönni -menni, sportolni is. Konfliktusokat élvezi, ha nincs igaza, akkor is keményen győzköd másokat.

Becsületes, jóindulatú a maga módján, de nem mindig lehet rá számítani, ő viszont mindent elvár mástól.

2011. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
Ikrek: Önzőek, nagyon inteligensek, és nem szívbajosak, néha kétszínűek.
2011. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ezeknek a fele nem igaz rám... vagyis kb. csak az igaz hogy szeretek beszélni.
2011. dec. 20. 15:35
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne csodálkozz, ennyit lehet hinni a horoszkópnak. Ráadásul ha megfigyeled itt a kérdéseket, akkor a legtöbb ember személyes tapasztalat alapján ír, aminek az az eredménye, hogy minden jegyet legalább 15 féleképp jellemeznek.
2011. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 kandelaber ***** válasza:
Ne higgy semmilyen horoszkópban! Kérlek!
2012. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%
Tökéletesnek képzeli magát. Ha Felvetik neki a negatív tulajdonságait, az ellen tiltakozik, tagadja. Csak a pozitívumokat tűri. (Lásd a kérdező ikrek utolsó hozzászólását...)
2012. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én iker lány vagyok, és nem igaz szerintem hogy felszínesek az érzelmeikkel kapcsolatban, mert én mély érzésű,sértődékeny vagyok, és ragaszkodó!Bár az akaratosság és a cinizmus is jellemző!
2012. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!