Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért ilyen dívák és miért...

Miért ilyen dívák és miért van mindenki oda az ikrek és a mérleg jegűekért? és miért utálja, nem tartja vonzónak a halak illetve kos jegyűeket?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 13:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én elvagyok az ikrek és mérleg jegyűekkel. Van 1-2 ilyen jegyű rokonom, és már megszoktam őket.

De sokkal jobban preferálom a víz jegyűeket (halak,rák, skorpió)

Valami egyéni életút lehet ez, hiába vagyok skorpió az élet mindig nyilasokkal, ikrekkel és oroszlánokkal hoz kapcsolatba. Legyen az barátság, vagy szerelem. Ugyanakkor a vízjegyű pajtásaimat kedvelem a legjobban, mivel én is Vízjegy vagyok (skorpió).

Nézz utána a horoszkópodnak, egyéni sors elemzésednek. Amit kérdeztél nagyon szubjektív.


[link]

[link]

[link]

2012. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%

(Fura amit az Első ír, hogy vízjegyűként a vízjegyűeket érzi legnek. Pl én tűzjegyűként (nyilas) nem a tűzjegyűekért bomolok. Jó a kosok mondjuk jók, velük kilehet jönni, de az oroszlánoktól irtózom, a többi nyilast pedig nem nagyon ismerem...)


A kérdésre:

Az ikreket szerintem azért csípik, szívesen beszélgetnek bárkivel bármiről, kezdeményezőek, társasági emberek. Továbbá eleinte képesek magukat megjátszani, hogy szimpatikussá váljanak. De ha valaki jobban megismeri az ikreket, akkor rájöhet, hogy nagyon önző és érzéketlen. Csak odáig persze kevesen jutnak el, így felületes ismeretségből könnyű pozitív személyiségnek vélni...


A mérlegek tényleg jók. velük is lehet bármiről beszélgetni. És ők nem színészkednek, becsületesek és őszinték, együttműködőek.


A halakat nem ismerem nagyon. Egy halról tudok, ő titkolódzós, és hátbatámadós, de mivel alig ismerem, nem mondanám miatta a többi halakra, hogy nem vonzóak...


A kosról már írtam. Oda nem vagyok értük, nem akarnék kos párt pl, de mindenképp pozitív személyiségek!

2012. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

22.52


Az hogy a vízjegyűek a vízjegyűekkel jönnek ki, csak a víz jegyűekre igaz, persze ez nem jelentheti azt, hogy ne lehetne legjobb barátja bármelyik más jegynek. Itt a példa, nekem az egyik legjobb barátom nyilas.


Az emberek egyébként is szimpátia alapján kötnek ismeretséget, ha csak nem játszik közbe nyomósabb érdek. A szimpátia, mint hasonlóság alapja minden kapcsolatnak (nem tudatos), ez pszichológia tény, nem spekuláció.

(Forgács József:A társas érintkezés pszichológiája, Elliot Aronson: A társas lényt, Rita L. Atkinson, Richard C. Atkinson, Edward E. Smith, Daryl J. Bem, Susan Nolen-Hoeksema: Pszichológia)


Nem igaz, hogy az ikerek értéktelenek. Nem szabadna senkiről se ilyet mondani. Senki sem tehet róla, minek született. Az valóban igaz általánosság, hogy az ikerek kettős jegy, extrovertált társasági ember.(ezért szeretik sokan)

A mérlegekre és a kosokra ugyanannyi rosszat tudnék mondani, mint ahogy te az ikrekre. Minden jegynek van jó és rossz oldala.


A személyiséget rengeteg dolog határozza meg, hiába írja a horoszkópod, hogy te egy aktív társasági ember vagy, ha valójában introvertált vagy. Emellett az is meghatározó mi az aszcendensed vagy épp a holdjegy stb.. Akit érdekel nézzen utána az asztrológiának és pszichológiának, úgy többet megtudhat az emberi személyiségeknek.


Ezért butaság ezt mondani. Ha csak az általánosított közvéleményt vennénk egy általános, hozzá nem értő által írt horoszkóppal ötvözve, akkor nekem pl a világ legrosszabb, legszámítóbb, legkegyetlenebb, legridegebb emberei közé kellene tartoznom, ezzel ellentétben kedves vagyok és segítőkész, mindig vidám....-.-

2012. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%

Én ikrek vagyok(nő) és nem értek azzal egyet, ikerként tetszelgő lennék, illetve érzéketlen és önző....

pont hogy együttérző és érzékeny vagyok, introvertáltabb de belülről pedig úgyélem meg a dolgokat hogy nyitott vagyok, és könnyed,én ismerek ilyen ikert viszont olyat is akire a nyiltság és a középpontban szerepelés éltet.

2012. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Iker- oroszlánokkal nagyon jól kijövök, max őket a szétszórtságom kicsit zavarja, illetve vízöntőek nagyon jó szellemi partnerek, illetve a mérlegek, kosok is, de a nagyon érzelgős rátapadós emberektől nagyon "menekülök". skorpiókkal is kijönnek az ikrek, csak a skorpiók túl fafejűek és arrogánsak olykor,ill önzőek ez igy van.
2012. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Én nem látom díváknak az ikrek jegyűeket, inkább a felszínesség az, ami az ikrek ismerőseimben közös. Simulékonyak, éleseszűek és nagyon fontos nekik, hogy mindenki kedvelje őket, bár ez utóbbit nem tudom hova tenni. De mondom, ez csak azokra vonatkozik, akiket ismerek.


A mérlegekkel kapcsolatban sem vettem észre, hogy amolyan tipikus "dívák" lennének. Valószínűleg azért szeretik őket, mert kerülik a konfliktust (gyakran struccpolitikát folytatnak), nyitottak és lazák.


A halak, akikkel találkoztam, eléggé sértődékenyek, nagyon magukra veszik a kritikát vagy bármilyen konfliktust személyes sérelemként élnek meg. Alapvetően jókedélyűek és empatikusak, de van bennük valami állandó bizalmatlanság az emberek felé. Ja, és rettentően pesszimisták tudnak lenni.


Kos ismerőseim nagyon pozitív személyiségek, tele vannak tetterővel, és kíméletlenül őszinték, amit egyesek kötekedésként élnek meg, pedig szerintem csak fel akarják hívni a delikvens figyelmét arra, amit kijavíthat.


Az ikrek hozzászólónak üzenem, hogy nem feltétlenül helytálló az elképzelésed, ami a skorpiókat illeti.

2012. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

Mérleg vagyok. Talán, mert a mérleg békés természetű, nemtudom, értem nincsenek oda, se a szűkebb környezetem, se úgy általában az emberek. Viszont aki szeret, az nagyon tud szeretni engem, és én is viszont, legyen szó barátságról, szerelemről.

Érdekes ez a kérdés, nekem a halak jegy a szimpatikus.

2012. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én kos vagyok! Sokan szeretnek,de vannak sokan akik nem kedvelnek,mert kíméletlenül megmondom a véleményem,őszinte vagyok,nem azt mondom,amit épp hallani szeretnének,hanem ami az én véleményem az adott dologról! Szeretek kos lenni,és nem érdekel ki mit gondol rólam.A lényeg,hogy én így nagyonis jól érzem magam,és akármilyen csillagjegyű emberrel jól kijövök,ha bírja az illető a kritikát :)!
2012. jan. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ez eléggé meglepő kérdés számomra... Én ikrek vagyok; eddig akárkinek mondtam, rögtön "megbotránkozott", hogy az micsoda borzasztó jegy. :S

Szóval én nem úgy vettem észre hogy ez egy népszerű jegy. :)

2012. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
én is iker vagyok..de a skorpio nőket nem bírom!
2012. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!