Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hinnem kell a horoszkópban?

Hinnem kell a horoszkópban?

Figyelt kérdés
Remélem nem. Jelenleg van egy Mérleg barátom. Én Halak vagyok. Nagyon szeretjük egymást. De a horoszkóp azt írja, hogy a Mérleg és Halak közt gyenge a vonzalom és nem tart sokáig a kapcsolat. Igaz ez!?
2011. dec. 27. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallod... szerintem az menjen elmegyógyintézetbe, aki azért szakít a barátjával, mert azt írta a horoszkópja. Szóval nem nagyon. Nekem még sohasem jött be a horoszkóp.
2011. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
Ha olyantól kérdezed, aki ért is hozzá, az aszcendenst fogja emlegetni. De szerintem hülyeség horoszkóp alapján megítélni egy párkapcsolat leendő sikerességét... nincs rá recept, ki kell próbálni.
2011. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz ...
2011. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ostobaság örök, a szerelem egészen biztosan elmúlik. Jobb esetben szeretetté nemesül, rosszabb esetben teljesen elenyészik.
2011. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell, nem szabad hinned azokban a horoszkópokban, amelyek általánosságban írnak az asztrológiai jellemzőkről. Nincs két egyforma Mérleg vagy Halak, ahány, annyi féle. Csak annak a profi asztrológusnak a kifejtését fogadd el, aki a teljes horoszkópod értelmezi, s nem jósol, hanem csak lehetőségeket sorol fel - ugyanis a Te szabad akaratodtól is függ, hogy közülük melyik jön be.
2011. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szerelem elmúlik, és szeretetté alakul, majd újra fellángol, aztán megint elmúlik. Sokkal fontosabb kötelék a szeretet.
2012. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kérdésmester válasza:
EZ NEM AKAROK OLYAT ÍRNI EZÉRT ANNYIT ÍROK BOLONDSÁG!
2012. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazatok van.
2012. jan. 7. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Annyi más dolog befolyásolja még az embert.

Arról nem beszélve, h a legtöbb horoszkóp általánosítás és/vagy sületlenség.

Ilyen alapon a szüleimet is utálnom kéne, és én egy borzalmas ember lennék. Mert a horoszkópom Skorpió...-.-

2012. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!