Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfi és nyilas nő párosít...

Kos férfi és nyilas nő párosításról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kialakulóban van egy kapcsolatom egy férfival, aki kos én pedig nyilas vagyok. Mindenki óva int tőle, hogy milyen rossz természete van és mindig azt hiszi neki van igaza. A poén az, hogy én is makacs vagyok és önfejű. . . :D
2012. jan. 16. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen ,két alapvetően domináns és nagy igazságérzéssel megáldott jegyről van szó. A különbség a köztetek az, hogy bár mindketten nagyon szenvedélyesek tudtok lenni, te tudsz józan fejjel is gondolkodni illetve egy idő után be tudod látni ha tévedsz ellentétben a kossal. Ő ha ideges, robban emiatt meggondolatlan tud lenni. Makacssága már már legendás nincs B alternatíva az van amit ő gondol. Küzdelmektől nem mentes kapcsolat, de ettől még lehet jó, sőt igazán szenvedélyes is, kulcsfontosságú lehet a te természeted, képes lehetsz józanabb és realistább gondolkodásoddal kicsit "fegyelmezni" a kost, és képes lehetsz eltűrni a "rohamait is. Azt az izgalmat pezsgést ami neked lételemed mint nyilas megkapod tőle.
2012. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
A nyilas lelövi a kost, ha nem akkor pedig perverz dologról beszélsz.
2012. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudomásom és tapasztalatom szerint is ideális kapcsolat lehet belőle. Azért nézd át a kínai jegyeteket is :) De gondolom nem szó szerint érted a "párosítást."
2012. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Veszekedés lehetséges,mivel mindkettő Tűz jegy,de a harag hamar elszállhat.Jól kijönnek egymással,szenvedélyes kapcsolat lehetséges.

Amúgy harmonet.hu párhoroszkópját nézd meg,ha még nem olvastad.

2012. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Engedjétek meg, hogy a már leírt véleményem belinkeljem ide: [link]


A párkapcsolati horoszkópokkal kapcsolatban pedig annyit szeretnék hozzátenni, hogy csakis rajtatok múlik, hogyan viselkedtek egymással. Sem bolygók, sem csillagok nincsenek hatással a kapcsolatotokra, higgyétek el nekem.


21F

2012. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog működni, mert hülye vagy ha azt hiszed, hogy ezen múlik
2012. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A szkeptikusok kedvéért annyit azért szeretnék rögzíteni, hogy a "meg vagyon írva a csillagokban" dogma legkésőbb Baktayval és kortársaival együtt a sírba szállt. Ma már kevés asztrológus állítja meggyőződéssel, hogy nincs szabad akarat, és nem magunk alakítjuk a sorsunkat. Azt viszont többszáz elemzett képlet után magam is meg tudom erősíteni, hogy a planéták és más horoszkópelemek állása, kapcsolatai igenis valós összefüggést mutatnak az illető személyiségjegyeivel, azokból hiteles következtetés vonható le. Olyan ez - elnézést az analógiáért, de talán megfelelő - mint amikor egy pedagógus elmondja, hogy személyes percepciója szerint a gyermeknek mihez van tehetsége, és mihez nincsen. Bármilyen út választható, de egyes utakat könnyebb végigjárni.
2012. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilas vagyok. Volt egy kos felettesem. Nagyon jól kijöttünk. Ha nem is egyeztek pontosan a módszereink, nagyon sokszor jutott ugyanaz a megoldás eszünkbe, ami mindkettőnket megerősített, hogy akkor tisztázva a cél..

Munkatársként nem veszekedtünk, nem is volt rá ok.

Meghallagatta a véleményemet és figyelembe vette, dícsért is, ha jó tippet adtam neki, tehát tényleg jól kijövős ember.

De ő volt a vezető, és automatikusan elfogadtam az utasításait, ha másként csináltam volna valamit szóltam (amit ugye figyelembe is vett), de nem mindig szóltam, mert úgy gondoltam tapasztaltabb. De sokszor bántam, (vagyis a cég bánta), hogy nem szóltam közbe 1-2 dologba. Ugyanis utólag megfigyelhető volt a "fejjel megy a falnak" tulajdonsága, vagyis elhamarkodottan tett meg lépéseket. Pedig ha szóltam volna előtte, meghallgatott volna, és mint máskor, valószínű igazat adott volna nekem. Csak ugye nem akartam okoskodni annyit.


Na most ez párkapcsolatban milyen lehet? Gondolom hogyha mindketten kellő ésszel és megértéssel rendelkeztek, akkor ilyen mellérendelt viszonyban bármi jót ki lehet hozni. Te ne legyél annyira makacs, hanem hagyd érvényesülni, mint én a főnökömet, ő meg hallgasson meg téged, ne érezze vesztesnek magát, ha neked van igaza, és akkor ha nincs versengés, akkor sokra vihetitek!

2012. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!