Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi Halak nő...

Oroszlán férfi Halak nő meddig tarthat egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 17:35
1 2
 1/11 WhiteLabel válasza:
66%
amíg a kaszás el nem visz, hülye-.-
2012. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Amíg fel nem bukkan egy vízöntő férfi, mert az lenyúlja az oroszlán férfit, a halak nő pedig elkeseredésében belemegy egy édeshármasba egy nyilas nővel meg egy bak férfival.
2012. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
55%
2012.12.21.ig >.>
2012. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
61%
Az Oroszlán a Szavannán él, a Halak pedig vízben, tehát nem túl sokáig, mert valamelyik meg fog fulladni.
2012. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mint a szüleim.
2012. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 PT-Daniel ***** válasza:
27%
Szerencsed, hogy mi oroszlanok nem hiszünk az asztrologiaban! De mi a f@sz ez az aszcendens?
2012. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A halak nő érdekei nem tudnak érvényesülni egy oroszlán öntudatossága mellett, általában belenyugvóknak kényelmes lábvíz lehet (bár ha engem kérdeznek szerintem ez kicsit megalázó). Tehát ha feltétel nélkül aláveted magad akaratának / szeszélyének / ötleteinek, akkor ellehettek.

A pontosabb képhez kéne az aszcendens.

2012. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez a kettő nem passzol össze, tehát hamar vége lenne
2012. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
MI is ilyen par voltunk. Vege lett. Huztuk par evig, imadtam es utsaltam ot, es meg most is utalom ot, meg lehet hianyzik is. Nagy ellentet, konfliktus jellemzo a kapcsolatunkra. Nem birtunk egymastol elszakadni. Az oroszlan feltekeny es zsarnok. Mindenrol tudni akar, csak az a jo amit o tesz, es amit o mond, csak neki van igaza. Allandoan ellenoriz mikozben buszkesegbol tagadja, hogy feltekeny lenne. Teljes szabadsagot akar, es neha nagyon durva, amirol meg o se tud. Sokszor nem veszi eszre mennyire arrogans, nem tud bocsanatot kerni. Jobb nem veszekedni vele mert ugy radordit, hogy egy halak no megijed, nagyon megbantodik. Az oroszlan nagyon durva tud lenni, mikozben a halak alazatos es erzekeny.
2012. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
én halak lány vagyok és az összes oroszlán férfi nagyon megbántott lelkileg nem ajánlom, de nem a horoszkóp alapján kell ezt eldönteni.
2012. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!