Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Oroszlan ferfi bosszuallo?

Az Oroszlan ferfi bosszuallo?

Figyelt kérdés

Ismertek oroszlan ferfiakat? Milyen tapasztalataitok vannak vele? Milyenek mikor szakitanak?

Engem kicsinalt, pedig az o hibaja volt, de nem ismeri be !


2011. dec. 28. 09:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszlán alapvetően gőgös, harcos, a másikon felülkerekedni akaró személyiség. Alkura kevéssé hajlamos.
2011. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

Én például oroszlán vagyok, és határozottan állítom, hogy az oroszlán egyáltalán nem bosszúálló. És annak aki mást állít, kitekerem a nyakát!


De komolyan, mi köze lenne a születési időpontnak ahhoz, hogy kinek milyen természete van? Ha ez így lenne, akkor havonta (azaz csillagjegyenként) egyforma tulajdonságú, egyforma sorsú, egyforma érzelemvilágú emberek születnének - erről pedig ugye tudjuk, hogy nem így van.


Pedro

2011. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Volt párom oroszlán, senkinek nem kívánom, ha vitázni, főleg ha szakítani akar vele...
2011. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Én is oroszlán vagyok, és igaza van az előttem szólóanak.
2011. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
pedronak*
2011. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Hajrá, Pedro!:) Én is oroszlán vagyok, csak lány. Kérdező, amennyiben hiszel a horoszkópok hitelességében, olvass utána! Szinte mind leírja, hogy az oroszlán soha nem bosszúálló.
2011. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De eleg durvan szakit!!
2011. dec. 28. 10:10
 8/27 anonim ***** válasza:

Nyilvan több konstellacio hatarozza meg a jellemet, ha mar horoszkop. :)

Es mindenki egyeniseg, egyszeri, megismetelhetetlen...!!

Azt is irjak a horoszkopok, hogy az oroszlanjegyüek nagy lelküek, joszivüek, es az en Oroszlan ferfi ismerösömre ez nagyon igaz! (Egy kisse esetlen munkatarsunkat mi ketten segitgettük, a többiek nyiltan kinevettek, egy Oroszlan nö is. En Halak nö vagyok.) Megis emellett, pl. a Halakkal összehasonlitva neki van "tartasa", ami valahogy belülröl jön, valahogy akaratlanul is megkövetel egyfajta tiszteletet. Tartas, büszkeseg, talan emiatt nem ismeri be, de altalanosan igazsagossag is jellemzi az Oroszlant, igy inkabb ö nem igy latja. Az en ismerösömröl nem tudom elkepzelni, hogy azt mondja: "beismerem a hibamat", de azt sem, hogy igazsagtalanul banjon valakivel, igy egy ilyen helyzetben sztem nem mondana ki, de nonverbalisan ertetne az illetövel, hogy igaza van.

2011. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én oroszlán vagyok, bár lány. Egyáltalán nem vagyok bosszúálló, viszont ha haragszok valakire akkor az inkább ne álljon az utamba...És ha szakítanak? Még nem volt barátom, de így belegondolva lehetséges hogy nagy patália lenne belőle :D Én sem ismerném be hogy én voltam a hibás, nem engedné meg a büszkeségem.
2011. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem bosszúálló, csak épp képtelen veszíteni.
2011. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!