Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ikrek lányt hogy lehet...

Az ikrek lányt hogy lehet meghódítani?

Figyelt kérdés
Én vízöntő fiú vagyok és nekem nagyon bejön egy ikrek horoszkópú lány, viszont úgy látom, hogy egy nagy falat húzott fel velem szemben és igen nehéz hozzá közel kerülnöm. Horoszkóp szerint egymásnak vagyunk teremtve, én is így érzem csak egyelőre Ő még nem. Szóval hogy bonthatnám le ezt a falat kettőnk között?

2012. jan. 27. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá recept.

Én is ikrek vagyok,kíváncsi,örökmozgó.Akinek bűntetés 10 percet csendben ülni.Nálam az ész dominál,a tőlem okosabb és idősebb fiúk érdekelnek,akikkel lehet bármiről beszélgetni és menni,mozogni.

Gondoltam hátha ez segít.

2012. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is ikrek vagyok.Nálam azok a férfiak jönnek be akik szintén okosak,mászkálósak mint én,és meg tud nevettetni. Ha van humora akkor már fel is figyelek rá.Elsővel ellentétben nekem a fiatalabb srácok jönnek be.

A férjem mérleg és 6 évvel fiatalabb nálam..

2012. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
játékosan
2012. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Én is iker lány! Én is falat húztam a mostani párom előtt! :D Pedig ő csak sündörgött körülöttem hónapokig,kedveskedett,beszélgetett velem,jókat dumáltunk,hozott nekem csokit többször,aztán megtudtam,hogy többet akar...rögtön falat húztam!!! Nem hagyta abba,mondtam találkozzunk cégen kívül,és beszéljük ezt meg! Hozzáteszem el akartam küldeni a francba! 5 perc telt el,és nem tudtam neki megmondani! Attól a perctől kezdve imádom! Most tervezzük a babát! :D És az első válaszolónak igaza van! :)
2012. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy nincs rá :)

Én is ikrek lány vagyok, és nézzük... nekem azok a srácok jönnek be, akikkel lehet mindenhova menni, sokat beszélgetni, akik értékelik az egyéniséget és a fantáziát, (akik besegítenek a házimunkában XD )

De a lényeg hogy olyannak szeressen amilyen vagyok, és értékelje az egyéniségemet :)

2012. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a válaszokat, most sok hasznos infóval lettem gazdagabb e téren, és sokat segítettetek ;)
2012. jan. 27. 23:04
 7/19 anonim ***** válasza:

Egzisztencia.. intelligencia...dominancia..


Férfi vagyok ikrek tapasztalattal..

2012. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
mint a többit. a horoszkóp nagy baromság
2012. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szóval összegezve, legyek intelligens, humoros, csináljunk sok közös programot, ne telepedjek rá, legyek domináns, legyek türelmes vele. Köszönöm mindenkinek. Lényegében ilyen vagyok, de akkor mégjobban hangsúlyozom ezeket a tulajdonságaimat, mikor vele vagyok csak eddig nem tudtam, hogy tényleg bejönnek e nála és nem tudtam, hogy közelítsek felé.
2012. jan. 28. 21:11
 10/19 anonim válasza:
100%
A türelem az nagyon kell! Legalábbis hozzám! És sok csavargás,sok ki nem mozdulás! Értem ezt úgy,hogy legyen egy-egy nap,mikor forró kakót szürcsölve megnéztek 1-2-3 folmet,de legyen olyan,hogy felkeltek,csináltok szendvicseket,és elmentek állatkertbe,vagy kirándulni,egy tanösvényre sétálni...én imádom az állatokat,és a természetet,de ugyanúgy szeretek otthon ülni! Mondjuk én áprilistól októberig kint,aztán a többi hónapot bent töltöm szívesen! :D
2012. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!