Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy tudjak horoszkop szerint...

Hogy tudjak horoszkop szerint jósolni?

Figyelt kérdés
Skorpió
2012. jan. 30. 18:47
 1/4 Five Star ***** válasza:

Kétféle módszer van, az egyik az eltolásos, szóval hogy azt mondják, hogy ha eltolod egy fokkal a horoszkópod, akkor az egy évnek felel meg. Mondjuk nekem ez nem tűnik túl reálisnak, mert miért pont egy fok? De azért leírtam, mert ezt is használják.


A másik, hogy megnézed az adott év, amikorra jósolni akarsz, születésnapjának horoszkópját, és ezt olvasod össze a születési horoszkóppal. Én ezt szoktam használni.

2012. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az asztrológus nem jósol, csak a jósok jósolnak. Horoszkóp szerint nem jósolunk, hanem olvassuk a horoszkópábrából a lehetséges eseményeket, ezt alaposan meg kell tanulni egy iskolában, különben nem fog menni neked.


Jósolni jós kártyából fogsz tudni.

2012. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Five Star ***** válasza:
Igen, ebben nagyon igaza van Ceretellinek :) Az asztrológia, hatásokat, trendeket mutat meg, az, hogy ez a te életedben hogyan csapódik le, és hogyan kezeled, az már nagyon sokban függ tőled. Tehát az asztrológia soha sem fog tudni neked olyat mondani, hogy "2012 március 6-án reggel 7:34kor elüt egy autó". Ilyet ne is várj.
2012. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mester1987 válasza:


Én még nem tudok fejből jósolni, de szinte közel járok (persze ha a jegyek tulajdonságait veszem alapul...)


Vagyis amennyit foglalkoztam ezzel az áltudománnyal :S

2012. febr. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!