Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tudtok illetve mi a...

Mit tudtok illetve mi a velemenyetek a skorpio ferfiakrol?

Figyelt kérdés
En azt hallodtam ,hogy szexik szeretnek foglalkozni magukkal meg ,hogy temperamentumosak de azt is hallottam ,hogy agreszivak es nem lehet oket igazan kiismerni viszont elottuk nem igazan tudsz titkolozni.
2012. jan. 31. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sperma helyett mérget lövell a fullánkja
2012. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted ?
2012. jan. 31. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem titkolózásról van szó, hanem titokzatosságról.

Nincs szó arról, hogy hazudozik; egyszerűen csak nem lehet tudni, mi van a lelkében, mi jár a fejében.

2012. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem fárasztó jegy... valóban erős jellemek, és mindenben azt hiszik hogy nekik van igazuk....én ikerként ezt tapasztaltam
2012. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom skorpió. Visszahúzódóbb, nem túl beszédes, érzelmes, kreatív. Nem szeret veszekedni.
2012. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Általánosan véleményt alkotni a legnagyobb butaság a világon, főleg az asztrológiában. Pl., az ikrekről azt írja minden oldal, hogy a legkevésbé előítéletes jegy, de ez a fenti ikrek irományát elnézve meg is dőlt. Ha már véleményt formáltok, legalább tegyétek már hozzá, hogy csak azokra vonatkozik, akiket ti ismertek.

Én 1 skorpió férfit ismerek mindössze, akire az jellemző, hogy társasági ember, mégis valahogy visszahúzódó, intelligens érzelmileg és értelmileg is, bár úgy tűnik, nehezen száll ki egy rossz kapcsolatból; helyette másfelé kacsintgat.

2012. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én skorpió vagyok, de mintha rólam írtál volna jellemzést :D
2012. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki én ? Vagy az elöted szolo
2012. febr. 10. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
amit Te írtál, kedves kérdező. :)
2012. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!