Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyikük a legbarátságosabb a...

Melyikük a legbarátságosabb a tűzjegyek közül?

Figyelt kérdés

Kos,Oroszlán, vagy a Nyilas?


Úgy hallottam,hogy ezek a jegyek igen csak nagyképűek és vezetésre vágyóak ,önérvényesítőek, hát szóval nehéz esetek... mégis melyik a legbarátságosabb?



2012. febr. 5. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Oroszlán.
2012. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
A kisoroszlán.
2012. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Legbarátságosabb a nyilas!

(Aki se nem nagyképű, se nem vezetésre vágyó, se nem önérvényesítő. Ezek csak ritkán jellemzők nyilasokra. Talán akkor, ha nagyon elkényeztették gyerekkorukban, de még akkor sem.)


Ezek közül nagyképű és vezetésre vágyó csak az oroszlán szokott lenni.

Önérvényesítő talán a kos, de nem letaroló módon.

2012. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

nem nagyképű a nyilas??:D

nekem van egy ismerősöm és nála nagyobb képű embert még a föld nem hordott a hátán..nem is tudom milyen ktegóriába tudnám sorolni..a zseninek és a világ legszebbjének érzem magam kategóriába kb..

2012. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Az előző mintha az oroszlánjegyű ismerőseimről beszélne. Barátságosság semmi szikrája nincs meg náluk.
2012. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mester1987 válasza:


Ha őszinte lennék és hinnék ebbe a szakágba azt mondanám, hogy Nyilas, de megjegyzem 1 barátom volt aki tűz jegyű volt és annak is vége szakadt tényleg egy kicsit apróság miatt őfelőle...

2012. febr. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én kos vagyok. :D És nem vagyok vezetésre vágyó. :O

A kosokra az igaz, hogy türelmetlenek, meg hogy kész energiabombák, mint én. :D Bár a türelmetlent már leküzdöttem. :)

2012. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 claidheamohmor ***** válasza:
100%
egyértelműen a nyilas :) a kos a végletek embere, hatalmas szíve van, tud nagyon szeretni, és nagyon gyűlölni, folyton rohan, és ha nem rohansz vele, türelmetlen lesz, az oroszlán lustább, és a kostól is egoistább, de jobban átlátja a dolgokat, a nyilas vidám, és jólelkű, de borzasztóan tud hisztizni, ha épp bekattan :) ...alapvetően mindhárom jegy tüzes, és egyenes. Már ha hiszel a horoszkópokban :XD jah: a nagyképűség sokszor csak álca...
2012. ápr. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Barátságos tűzjegyek? Ez vicces volt :) Én kos vagyok, nem állítom h barátságos vagyok, néha kimondott nehéz elviselni, nagy a pofám és könnyen megbántom az embereket, viszont a barátaim mellett mindig kiállok. És tegyük hozzá, h a legtöbb közeli barátom oroszlán. Ők sem a legegyszerűbb esetek, de tudom h én sem vagyok az, és úgy szeretem őket, ahogy vannak. A nyilas ismerőseimről csak annyit h ők kicsit szabadabb szelleműek, de ők is elég barátságosabb. Bár én kosként talán a legkibírhatatlanabb vagyok, így számomra mindenki barátságosnak tűnik hozzám képest :D Viszont tény h elég makacs vagyok és önfejű, de úgy tűnik, akadnak emberek akik elfogadnak ilyennek. És nem tudom kihagyni, úgyh elárulom: A párom oroszlán, és imádom! :) Nah ezek után mindenki vonja le a következtetéseket ;)
2012. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nyilas. Nemcsak hogy barátságos, a legjobb baráttípus.
2012. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!