Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi-Nyilas nő páros,...

Bak férfi-Nyilas nő páros, Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Bika férfi-Nincsenek
2012. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ne a horoszkóp hanem a szíves söncsön
2012. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
döncsön és a szíved
2012. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Azt a ku~&@{>"!' mennyi analfabéta van itt, te jó ég...-.-"
2012. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Five Star ***** válasza:
78%

Elég vad párosítás, két nagyon ellenkező jegyről beszélünk... a Nyilas mindenben az újat keresi, nyitott, nem bírja az állandóságot, szereti az újat, a Bak viszont elég makacs, konzervatív, nehezen szokja meg az újat. A Nyilas nagyon nyitott a különböző ideológiák, eszmék, spirituális dolgok iránt, a Bakot viszont hidegen hagyja minden, ami nem kézzelfogható...

Nehéz párosítás, DE szerencsére a Nap-jegy csak egy faktor a sokból, szal ha a többi passzol, végül is kisülhet belőle valami jó, de az biztos, hogy nem lesz egy problémamentes kapcsolat. A Nyilas előbb-utóbb szabadulni akar.

2012. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a horoszkópban szereplő jellemvonások csak útmutatók, nem kell készpénznek venni, mivel minden ember képes bármilyen viselkedés formulára, ha harmonikusan tudtok együtt lenni, akkor oly mindegy...tőletek függ milyen lenne a párkapcsolatotok, már ha afelől érdeklődsz.


sima emberi kapcsolatról pedig tudok nyilatkozni, nekem van egy nyilas csaj ismerősöm, 9 éve ismerem, és én bak vagyok...soha nem veszekedtünk, vitáztunk semmin...persze ehhez az kell, hogy legalább az egyik fél szeresse a másikat feltételek nélkül, így megértően és türelmesen viszonyulva hozzá. :)


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Na nálunk pont fordítva van.A férjem nyilas én pedig bak vagyok.Jövőre lesz 30-éve,hogy együtt vagyunk.
2012. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mink is ugyan igy vagyunk, es az kell mondanom nem a legjobb parositas, a bak makacs, szeret uralkodni, tanitani, okoskodni, a nyilas nem nagyon szereti ha okoskodnak neki, a nyilasnak elvarasai vannak, a bak pedig nem akar meg felelni ha azt erzi hogy muszaj. a bak ferfi nem szeret kedveskedni, ajandekozni, de ezt teszi akkor dicseretet var.
2012. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bak nő vagyok, dec 23 -án születtem, még talán neccesen nyilas is lehetnék, de egyszerűen érthetetlennek tartom a nyilasok életfelfogását.Léhák, szabályszegőek,hűtlenek, minden, amit nem szabad.
2013. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!