Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi + skorpió nő az...

Bak férfi + skorpió nő az milyen páros?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Csak a magukban vagy párjukban biznytalanok hisznek ebben.


[link]


...no meg a pénzre lehúzható hülyék.

2011. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy hiszel-e a horoszkopban, hanem hogy a horoszkop szerint milyen ez a pa'rosita's!
2011. aug. 9. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy kiba.szott buta skorpió nőt tűrtem 2 hónapig. OSTOBA volt, idegesítő, kétszínű és gerinctelen. A jóindulatomon múlik, hogy engedem neki élni a nyomorult életét. Legalja.
2011. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vajon az előző bak férfi?
2011. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van ilyesmiben tapasztalatom kulon skori norol, kulon bak ferfirol es skori + bak rol is.


szerintem a bak tul huvos jellem,( mar ha tipikus bak az illeto) egy skori nohoz.. kevesbe tdja kmutatni az erzeseit stb.. max tettekben.. es az is biztonsagot tukroz nem feltetlen langolo szerelmet..


szerintem a bika - skori parositas se annyira jo mint amennyire annak allitja be sok oldal..


a bika hasonloan szenvedelyes a szexben, illetve a munkaban de o is bakhoz hasonloan huvosebb, kiegyensulyozottabb, zarkozottabb, szegyenlosebb... ( a szenvedelyessege a negy fal kozott merul ki, es nem abban hogy egy szabadstrandon pl vagy kocsiban szexeljen...) nem a szavak embere.. es a skori mellett nem igen talalja meg a biztonsagot sem mivel a szenvedelyesseg elegge szelsoseges is lehet nala:)


en rakkent irtam es tapasztaltam ezeket, a jegyeim kozt az oroszlan dominal.. jelenleg bikaval tengetem mindennapjaim tobb kevesebb sikerrel... (szamomra is negativum ez az egyfajta tulzott nyugodtsag, monoton hanglejtesu beszed stb.. ) de imadom a tobbi dolga miatt...:)

2018. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!