Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő és Nyilas férfi,...

Ikrek nő és Nyilas férfi, milyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmi köze a csillagképednek ahhoz, hogy hogy jössz ki másokkal, ne higgy benne, csak népbutítás, annyi értelme van, hogy aki kitalálta, jó kis pénzeket kaszált érte. A személyiségtől függ, milyen lesz a kapcsolat valakivel, nem attól, hogy milyen csillagkép idején született. Gondolj bele, ha valaki teljes jellemfejlődésen megy keresztül, annak meg fog változni a horoszkópja? Mert szerintem nem.
2012. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ikrek nőkkel többé nem kezdek! Sivárak, érzéketlenek, és fűvel-fával...
2012. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Csupán a napjegyek alapján nem választhatunk párt magunknak. Hiszen csak magyar viszonylatban legalább 800.000 Nyilas és ugyanannyi Ikrek jegyű ember él. Elvileg gondolkodásmódban illik a Nyilas az Ikrekhez, hiszen az Állatövön szemben állnak egymással,és kiegészítik egymást. A Napjegyen kívül még 9 bolygó hatásával számolnak az asztrológusok, és 79 fényszögkapcsolattal, ha összeszámolod a variációk lehetőségét, talán beláthatod, hogy ehhez több adatra van szükség, év, hó, nap, óra,perc adatokra, és az sem mindegy, hogy melyik fél melyik városban született. Részletes párkapcsolati elemzést a www.asztrokalendarium.hu oldalon rendelhetsz.

2012. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez akkora hulyeseg nekem oroszlan parom van es en is az vagyok 9 eve egyutt vagyunk pedig allitolag azonos jegyuek nem jok egyutt.

szerintem ez kompromisszum kerdese vagy meg tanulod kezelni vagy nem!

remelem segitett

2012. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!