Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi lehet ez? Jelent valamit?...

Mi lehet ez? Jelent valamit? Többi lent FONTOS!

Figyelt kérdés
A minap észre vettem hogy a Hold és két másik csillag egy vonalban vannak. Nagyon feltűnő volt mert ez a két csillag volt az égen a legfényesebb és a legnagyobb . A többi csillag rendezetlenűl állt és kicsik voltak de ez a kettő nem és nagyon furcsáltam a dolgot mert még nem láttam őket így állni. Ha valaki tud valamit az írjon mert nagyon érdekel a dolog neten is keresgéltem eddig sikertelenűl de még folyatatom tovább . A válaszokat előre is köszi !

2012. febr. 24. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
A badacsonyi görényember állította őket egy vonalba, így jelez a reptoidoknak hogy Vazul néni ma este alszik, jöhetnek.
2012. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Rendszertelenűl" állnak azok is amit te úgy látsz hogy egy vonalban van. Az egyik csillag távolabb van mint a másik és nemcsak egymástól de a holdtól is fényévnyi távolságokra vannak. Semmi különös nincs benne. Nem fognak az emberek vérfarkassá változni, nem fog eljönni a szőkehajú királyfi fehér lovon és nem fogják a földet ellepni a boszorkányok (ha ilyen jellegű válaszokat vártál)
2012. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az elsőnek kösz az IQ választ -.-" a másodikat emg haggyuk mert kaptam rá választ normális választ .....
2012. febr. 24. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Bocsi de az enyém is normális válasz volt. Tényeket közöltem. Arról már nem tehetek, hogy tanulatlan vagy.

2012. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok tanulatlan ! az én kérdésemre megkaptam a választ h miért láttam úgy és az nem a te válaszodból derült ki !

csillagászati magyarázat van rá és én erre voltam kíváncsi nem a vérfarkasos sztoridra ... túl sok Twilight- ot nézel

2012. febr. 26. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitatkozni, de nem jól értelmezted a válaszom. Nem a " vérfarkasos twilightes sztoriról " beszéltem. Hanem leírtam mi a valóság. Attól hogy úgy látni egy vonalban állnak a csillagok, rengeteg fényévnyi távolságra vannak egymástól.
2012. febr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor te biztos tudsz rá mondani ésszerű választ mert másnap már nem úgy álltak de az nap egy vonalba még ha nem is egyforma volt a távolság köztük azon az egy napom egy vonalba álltak azóta mindennap amegszokott formában
2012. febr. 28. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Az együttállás úgymond "ritka" jelenség, jó hogy nem fog ugyanúgy állni minden nap. Ha belegondolsz, tegnap késő este ment le a Hold, ma pedig már talán 8-kor kelt és még le is ment amíg világos volt.
2012. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!