Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfihez melyik való...

Nyilas férfihez melyik való leginkább ezek közül? Skorpió? Ikrek? Rák? Vagy Bak?

Figyelt kérdés

és melyik a legkevésbé?


Akit nem érdekel,nem hisz benne, kíméljenek...Szálasit meg hagyjuk!;)


2012. márc. 2. 09:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
teljesen mindegy
2012. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
2012. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nyilas vagyok. Ezek közül a rák és bak jöhet szóba. Skorpió és ikrek kizárt! Okok:


Skorpió a legrosszabb, mert annyira önző, hogy még akit szeret, azt is képes kikészíteni. Nagy ravaszan becserkészi, majd ha megvan a zsákmány, akkor kezdi az uralkodást és a párja saját képére formálását. Az elvárásai is túlzottak. Csak óvatosan velük, nem kell bedőlni nekik első szóra!


Az ikrek jók egy beszélgetésre, közös kirándulásokra, de párkapcsolatra és családi életre alkalmatlanok. A nyilas pedig naivitása okán nem fogja elkezdeni megnevelni az ikreket, ahogy tenné mondjuk egy skorpió. Hanem csak esélyeket ad neki, de hosszútávon nem fog jól működni.


A bak elég értelmes ahhoz, hogy bármiről tudjon a nyilassal beszélgetni, és ez kölcsönösen kell mindkettőnek. Ha a bak enged a keménységéből, próbál érzelmesebb lenni, és eltűri a nyilas szeleburdiságát, a nyilas pedig nem viccelődik annyit és kibírja, hogy a bak nem mindig érzi át az érzékenységét, akkor jó páros lehetnek!


A rák és nyilas jól megértik egymást, tökéletes páros lehet. De inkább úgy, hogy a nyilas a nő és a rák a férfi! Fordítva csak akkor, ha már idősebbek és tapasztaltak, ha a nyilas nem vesz mindent a szívére, a rák nő pedig képes érzelmeket is adni és nemcsak luxust és kiszolgálást elvárni a férfitól.

2012. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem,mert ez a 4 nőszemély van az életemben,és nemtom melyiket válasszam.


A Skorpió nagyon vonzó,egy pillantásával levesz a lábamról, de néha olyan rideg velem,h kikészít:/ Megveszek érte,annyira bele vagyok zúgva,csak néha meg épp az ellenkezője és iszonyúan taszít. Elég idegesítő tud lenni...


A Bak nagyon kedvel,nagyon szeretjük egymást,de semmi érzelmi kötődés nincs köztünk, csak barátok vagyunk.


A Rák...talán ő szeret engem a legjobban, de az a baj,hogy túlságosan is szeret,túlságosan kötődik hozzám,és mellette nem érzem igazán szabadnak magam...vannak bennem érzések iránta,de inkább csak barátilag tekintek rá...


Az Ikrek pedig egy végtelenül kedves leányzó,vele érzem magam talán a legjobban,a legkönnyedebben vele tudok beszélgetni, mellette felszabadult vagyok és boldog, egyikünk se telepszik rá a másikra, mellette tudom magam a legjobban elengedni, eljátszadozunk egymással...:)

2012. márc. 2. 10:54
 5/26 A kérdező kommentje:
Most meg kíváncsi vagyok,h a horoszkóp az mennyire támasztja ezt alá...mennyire érdemes ez alapján dönteni...
2012. márc. 2. 11:01
 6/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mit akarsz? Csak barátnőt játszadozni egy ideig, vagy valakit örökre? Ez sem elhanyagolandó szempont.
2012. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ha nem tudod melyiket, akkor egyiket se válaszd egy csak hogy legyen kapcsolat felesleges macera , és raboljátok egymás idejét
2012. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Lehet utálni meg fikázni...de én ilyen vagyok...legalább 4 csajjal mindig kavarok egyszerre...:))


aztán ha valamelyikkel kezd komolyra fordulni a dolog,akkor a többit persze leépítem...de amíg nem,addig minek egyetlen egyen görcsölni?:D

2012. márc. 2. 12:37
 9/26 A kérdező kommentje:
ezt a horoszkópos hókuszpókuszt eddig még nem figyeltem,de most gondoltam utánanézek ennek is...nyilván nem ez alapján fogok dönteni,de kíváncsi vagyok mennyire stimmel.:)
2012. márc. 2. 12:38
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak ismeretében az ikreket javaslom, esetleg a skorpiót. A másik kettőt ne piszkáld.


Úgy tűnik nem éppen a legjóravalóbb nyilaspéldány vagy. Pedig a nyilasoknak nem ilyen a hozzáállásuk. Hűségesebbek, és több eszük van. Mindegy.


Az ikrekkel teljesen jól kijössz majd. Ő pont ugyanúgy működik, mint amit leírtál magadról, megértitek majd egymást.

A skorpiónak is való vagy, csak ha féltékenykedik, akkor azt majd tűrnöd kell, ennyi.

2012. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!