Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfihez melyik való...

Nyilas férfihez melyik való leginkább ezek közül? Skorpió? Ikrek? Rák? Vagy Bak?

Figyelt kérdés

és melyik a legkevésbé?


Akit nem érdekel,nem hisz benne, kíméljenek...Szálasit meg hagyjuk!;)


2012. márc. 2. 09:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

:DD

nekem ismerőseim akik elhiszik ezt a hókuszpókuszt azt mondták,h teljesen hozom a Nyilas karaktert...

elvileg pont olyan vagyok,mint ahogy le van írva,ezért lettem kíváncsi,h akkor ki illik hozzám...

2012. márc. 2. 12:56
 12/26 anonim ***** válasza:

Ha nyilas karaktert hoznál, akkor nem írtad volna le az utolsó hozzászólásodat.


A nyilas az a jóságos karakter, ha tömören akarnánk fogalmazni. Ennek értelmében nem tesz olyat, ami másnak rossz lenne, vagy olyat, amit ha vele tennék meg, akkor neki sem esne jól. Márpedig annak a 3 lánynak biztos nem fog jól esni, amit művelsz, ha egyszer csak dobod őket! Ez nem nyilashoz méltó viselkedés. Amíg csak 1-2 bók megy nekik verbálisan, az rendben, de ha már kapcsolatjellegű a helyzet minddel, akkor az gáz... És erre büszkélkedni még nagyobb gáz. Ez tényleg nem nyilas...

Nem lehet, hogy oroszlán vagy?

Bár ahogy kiveszem a szavaidból, inkább egy éretlen kamasz lehetsz, aki azt hiszi attól férfi, hogy sok nőt szédít. Ennek meg nem sok köze a horoszkóphoz.


Írd le hol és mikor születtél, az óra+percet is! Megnézzük, hogy milyen jegyek keverednek még benned, mert valami nagyon nem klappol. (Privátban is írhatod, ha szégyenlős vagy!)

2012. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?... Én iker csaj vagyok...nekem egy nyilas pasi ismerősöm nincs és sosem volt:D


De szerintem jól elvannak a nyilasok az ikrekkel, csak épp a megbizhatatlanságot nem szeretném..mert nekem Bikában áll aVénuszom, és megbizható, odaadó partner vagyok..pedig érdekes..mert ikrek az aszc is! És pedig az ikrekre nagyon azt irják h csapodárok, ami nem igaz teljesen szerintem:)

2012. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 gomzoli válasza:

Nyilas férfihez melyik való leginkább ezek közül? Skorpió? Ikrek? Rák? Vagy Bak?


Bármelyik, tetszőleges sorrendben!

2012. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

Én Skorpió nő vagyok, vicces hogy tényleg így hatok a férfiakra, ahogy rád is a te Skorpiód.:) Mondják hogy féltékenyek vagyunk, de én soha nem voltam senkire féltékeny, szerelmesen sem, szóval ez változó egyénenként, hogy milyen az önbizalmuk, mert a féltékenység nem a szerelem, hanem az önbizalomhiány jele.

A leírásodban benne volt, hogy sem a Bak, sem a Rák nem nyűgöz le (abszolút megértem), és hogy az Ikrek lánnyal érzed a legjobban magad, így megvan a válasz.:)

A Skorpiót akkor válaszd, ha bírod a bonyodalmakat, és érzelmileg és fizikailag is szenvedélyes kapcsolatra vágysz. Ha nyugisabbat, akkor az Ikreket.

Sok szerencsét, majd írd le kit választottál.;)

2012. márc. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
36%
Ikrek nagyon nem nyugisak:D Legalábbis magamból kiindulva, robbanok mint a bomba:D És szenvedélyes is vagyok, pedig elvileg az ikrek nem azok:)
2012. márc. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Az ikrek mentalitása a legszimpibb nekem, mellette szabadnak és boldognak érzem magam, és mégis közben van valakim:)...50% h ő a befutó...40et adok a hihetetlen vonzó,tekintetével szinte ölő,de engem idegileg kikészítő skorpiónak...a maradék 5-5%on megosztozik a rák és a bak :))


De még szerintem beletelik egy hónap,amíg valamelyiknél elköteleződön magam.

2012. márc. 3. 05:05
 18/26 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül az Ikrekkel érted meg legjobban magad.
2012. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Mókás, hogy az "aszcendens" (születés óra és perc) nem került eddig szóba, pedig sokkal fontosabb, mint a "nap".


"Nap"-on (születés hónap és nap) a kb. 1 hónapos időtartamot értjük, azaz 1 év fel van osztva a 12 jeggyel,


míg "aszcendensen" az 1 napon belüli rész, azaz a 24 óra van felosztva a 12 jeggyel. A személyiségnél az ascendens hatásai jobban érvényesülnek.


Ezért van az, hogy hiába született valaki a nyilas jegyben, ha az aszcendense mondjuk halak, akkor a halak jegy sajátosságai jobban érvényesülnek nála.


Ezért nem teljesen egyforma minden skorpió, ikrek vagy bármely más jegy szülötte.


A jegyek feloszthatóak továbbá a négy elemre is:

túz, víz, levegő, föld.



Tűz: kos, oroszlán, nyilas

Víz: rák, skorpió, halak

Levegő: ikrek, mérleg, vízöntő

Föld: bika, szűz, bak


[link]


Általában az egy elemhez (pl. tűz) tartozók jobban kijönnek egymással, de pontosan ezen az elven az ellentétek (tűz-víz vagy levegő-föld) is vonzzák egymást.



Én pl. Halalak vagyok Rák aszcendenssel (dupla vizes jegy) a férjem pedig Nyilas, Oroszlán aszcendenssel (dupla tüzes jegy).

A tűz-víz ellentétnek köszönhetően hihetetlenül el tudunk beszélni egymás mellett, abszolút ellentétes dolgokat szeretünk (én a szószos ételeket szeretem, ő az olajban sütötteket, pl. én krumplipürés, ő sültkrumplis :-),

vitákban mindig a másik oldalt képviseljük, de ha össze kell fognunk valami okból, akkor kiegészítve a másikat teljes egészet alkotunk, mert pont az van meg a másikban, ami az egyikből hiányzik.



Szóval kérdezd meg a lányoktól azt is, hogy mi az aszcendensük :-), illetve nézd meg a magadét is.


Ez egy elég jó oldal:

[link]



Ja, és még valami, tök mindegy, milyen jegyű vagy, a lányok hülyítése akkor sem szép dolog.



40/N

2012. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én oroszlán nő vagyok és volt két nyilas jegyű barátom, mindkettőjükkel több évig együtt voltam, nagyszerűen kijöttünk, kiegészítettük egymást:) De szerintem az aszcendens is meghatározó.
2012. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!