Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegy a leginkább...

Melyik csillagjegy a leginkább vezető típusú?

Figyelt kérdés

Jó tudom ,hogy hülyeség . Igen ez alapján nem lehet megítélni egy embert. A horoszkóp kamu.

Most hogy ezeket tisztáztuk válaszoljatok normálisan :)


Meg most ilyen holdállás meg mittudomén ne vegyünk figyelembe.

Szerintem csak a napjegyet nézve a :

-Nyilas

-Oroszlán

-Skorpió

-Ikrek


Szerintetek?


2012. febr. 23. 21:51
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
A bakok.
2012. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

És pedig miért?!

Mert én személyes tapasztalataim alapján nem ezt gondolom.

(gondolom te az vagy és azért írtad :D )

2012. febr. 23. 22:09
 3/25 anonim válasza:
Igen, az vagyok, de nem érzem magam annak :) (vezetőnek) Sok "bakos" leírásban hangsúlyozzák a bakok szorgalmát, az alkalmas munkák között pedig valamilyen vezető szerepet.
2012. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a buszsofőr meg a masiniszta jegyűek vezetnek a legjobban. Csak ők általában vonaljeggyel tolják, nem csillagjeggyel.
2012. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

Ikrek és skorpió ismerőseim teljesen alkalmatlanok.

Én bika vagyok, egyetemi csoporton belül eléggé hallgatnak rám, elfogadnak vezetőként.

2012. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

Előző vagyok.

A felsoroltak közül az oroszlánt tartom esélyesnek :)

2012. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ikrek - több szem többet lát
2012. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
oroszlán
2012. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

-Nyilast kapásból ki lehet zárni! Szokták mondni ilyen szerepre a jó dumájuk miatt. Válhatnak vezetőkké és akkor mindenképp jók is, de alapvetően nem vezető típusok. A nyilas befolyásolható, együttérző, megértő, segítőkész. Vagyis törődik az egyes emberekkel. De ha vezető, akkor nagyon sok emberrel kell törődnie, és ahogy ő teszi, arra nincs idő. Ahhoz felül kell kerekdnie magán és felületesebben intézni a dolgokat. Rábízni feladatokat másokra, és csak az irányítással foglalkozni. Ez pedig csak akkor működik, ha elismerik a munkáját, és olyanok dolgoznak alatta, akik maximálisan jól elvégzik a munkát, mint ahogy ő maga tenné. Viszont kevés ilyen lelkes ember van, ezért a nyilas vezetőnek lehet hogy hamar elege lesz.


-Oroszlán? Csak a saját fejük után mennek, szeretnek dirigálni, akarnak is, mégha esetlen nincs is elég intelligenciájuk hozzá, akkor is. Tehát vezető típusok. Ha okosak, akkor még jók is, ha nem....


-Skorpió: okosak, jók a meglátásaik és ravaszak, trükkösek. El tudják érni azt, amit akarnak. Viszont ezt nem a legtisztességesebb eszközökkel. Nagyon sokszor kihasználnak másokat, átgázolnak mindenkin. Nem egy kedvelt vezető típus.


-Ikrek: Na ők aztán tudnak békát beszélni a hasadba! Csak a az a baj, hogy csak a szájukat jártatják és nem cselekednek.


- Kosok a legjobb vezetők szerintem! Hasonlóak a nyilasokhoz, de nem adják fel és ezért! Továbbá szerethetőek. Érettebb korukban azért nem hoznak már annyira elhamarkodott döntéseket, így igen, jó vezetők, és mindenképp vezető típusok.

2012. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is a bakok. Több helyen is olvastam már hogy azt írták a bakokról, hogy nagyon jó vezetők, és hogy alkalmasak arra hogy másokat irányítsanak, terelgessenek.

Viszont! Szerintem a bakok nem vágynak nagy hatalomra és arra hogy másokat utasítgassanak. Tapasztalatból is mondom, mert én is az vagyok. Tényleg jó vezetői képességeim vannak és általában mindig hallgatnak rám az emberek, de én inkább a háttérben szeretek meghúzódni. Inkább figyelem mit csinálnak és csak akkor avatkozok a dolgokba bele, ha kell.

2012. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!