Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió nők miért ennyire...

A skorpió nők miért ennyire tökéletesek? És a halak nőkhöz miért nem vonzódik egyik jegy sem? (általában)

Figyelt kérdés
A témához (Ezotéria) megfelelő kérdést tettem fel, kérlek normálisan válaszoljatok! köszönöm.

2012. márc. 4. 22:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%

Én nem ismerek tökéletes nőt , pláne nem skorpiót és mivel valamilyen szinten érdekelnek ezek az összefüggések vagy épp mellényúlások ezért nagyjából tisztába vagyok az emberek horoszkópjával.

Skorpió nőből normálisat tényleg nem ismerek. Mindegyikkel valami nagy mentális gubanc lehet és külsőre sem túl szépek. De a szépség ugyebár relatív.


A halak számomra olyan szürke jegy ,nem is tudom senkiről sem hogy halak jegye lenne.

Én amúgy észrevettem ,hogy a szűz jegyű lányoknak általában nagy mellük van. És nekik valamiért nagyon bejövök. Ez csak megfigyelés akár teljesen véletlen is lehet.

Én egyébként nyilas vagyok , oroszlán ascendenssel és skorpió nemtomi a harmadik. Ha ez lényeges.

És a "nagy szerelmeim" nyilas nők voltak. Mindegyik nagyon boldog volt bár vége lett de a hétköznapokban is megtaláltam az egyensúlyt mert megtanultam átsiklani a kis viták és versengés fölött.

Mindegyikük kedves, naív kislányos volt bár nagyon tudtak kib*szni az emberrel :D 3 ilyenem volt szinte mindegyikük ugyan úgy viselkedett :D

Ilyen apróságok miatt hiszek valamennynire ebben.

2012. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
Halak nőt nem ismerek, vagy hirtelen nem jut eszembe, de nem hinném, hogy nem vonzóak. A skorpiókkal pedig oltári nagy tévedésben vagy. Azok aztán nem tökéletesek! Persze ha neked az az aljasság, ravasz trükközések, féltékenykedés, irigység, szívből jövő gyűlölködés tökéletes tulajdonságokat takar, akkor lehet számodra tökéletesek. Ez nem baj, sőt jó, egyed és vigyed őket, ne mérgezzék a népet!
2012. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Az előítéletnek nincs semmi értelme, se pozitív, se negatív értelemben. Nincs tökéletese ember, vagy ha van, akkor mindenki más is az. Ismerek pénzsóvár, szemfényvesztő, hazug disznó skorpiót és olyat is, akinek minden rendben van a háza táján, jó a humorérzéke és észbeli kapacitásban túltesz az átlagon. Vannak, akik pont ezért nem tudják őt elviselni egyébként.


A halak nő kisugárzása is attól függ, hogy hogyan él, és milyen irányba tereli az életét, és minden csakis a saját döntéseitől függ. Ismerek egy halak nőt, aki után epekednek a srácok. Persze, olyan is van, aki összeteszi a két kezét, ha egy férfi vet rá egy pillantást, de nem hinném, hogy ez azért van, mert épp rossz csillagzat alatt született.


Számtalan tényező befolyásolja, hogy ki mennyire vonzó a férfiak szemében - genetika, neveltetés, egyéb környezeti tényezők, illetve ha tényleg lehet hitelt adni összességében az asztrológiának, akkor a többi bolygó hatása sem elhanyagolható. Az asztrológia számlájára írni a rossz tapasztalatokat a legostobább és legkényelmesebb dolog.

2012. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) sajnos hiába szeretnék nem hinni a horoszkópban, mindig jön valami ami miatt hiszek benne..
2012. márc. 5. 23:19
 5/27 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: kösz :(
2012. márc. 5. 23:20
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

Drága Halacska!:D

Nincs veled semmi baj, de nem tehet egy skorpió sem arról, hogy jobb nálad. Ha te jobb akarsz lenni, tegyél is érte valamit, és ne az álomvilágodba menekülve átkozd őket.:) Ami egyébként tök jogos mert elég idegesítő amikor mindenben jobbak, mint az átlag.

A Halaknak tulajdonképpen az a legnagyobb problémája hogy nehezen veszi a lapot és minden apróságon besértődik, hiába próbál vele bárki viccelni. Remélem ez most érzékenyen érintett, és bőgsz miattam:D


üdv, egy köcsög nyilas :D

2012. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Sajnos én sem ismerek tökéletes skorpió nőt (de férfit sem). Tapasztalatom szerint az önbizalmuk és céltudatosságuk többnyire nagyon nagy.
2012. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

KöcsögNyilas szia, köszi a bemutatkozást, illik rád a neved. :) A halak nők gyönyörűek, okos, érzékenyek és kifinomultak, de te ebből sosem fogsz semmit megtapasztalni, mert egyszerűen tahó vagy. Nem azért, mert nyilas vagy, hanem mert ilyenre sikerültél. Javaslom vegyél részt egy pszichoterápián vagy egy önismereti tréningen, ahol elmagyarázzák neked, mikor és miért vagy bunkó, amikor jópofának érzed magad. Meg fogsz lepődni.


Hogy tökéletesek-e a skorpiók, azt nem tudom, szerintem nem azok. A skorpió amúgy sem egy hűdetökéletes jegy. A pasijaikból kiindulva gondolom szexmániások. :)


Szerintem vonzódnak a halak nőkhöz, sőt, néha túlzásba is viszik. Ha körülötted nincs olyan aki vonzódik, akkor változtass baráti társaságot. Továbbá ismerkedj skorpió nőkkel (majd meglátod, hogy nem olyan tökéletesek azok), és ha valami zavar a külsődön, azon változtass.

És próbálj valami introvertáltabb pasit összeszedni. (NE skorpiót. :DD)

2012. márc. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
te is halak vagy utolsó válaszoló ?
2012. márc. 17. 14:57
 10/27 A kérdező kommentje:
am nyilas barátom nem szoktam besértődni, de gondolom ezt te jobban vágod :D
2012. márc. 17. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!