Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió nők miért ennyire...

A skorpió nők miért ennyire tökéletesek? És a halak nőkhöz miért nem vonzódik egyik jegy sem? (általában)

Figyelt kérdés
A témához (Ezotéria) megfelelő kérdést tettem fel, kérlek normálisan válaszoljatok! köszönöm.

2012. márc. 4. 22:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%

drága Picimók, nagyon sajnálom hogy beletapostam az érzékeny lelkivilágodba, remélem nem kell miattam pszichológushoz fordulnod ;)

mibe fogadunk hogy te is halak vagy? ha egy másik érzelmi nyomorékra kéne tippelnem, azt mondanám hogy rák vagy, de mivel úgy fényezted a kommentedben a halakat, szinte biztos vagyok abban hogy te is az vagy ;D

nem tudom, feltűnt-e, hogy abban amit írtam volt egy kis segítő szándék is, hogy ne fogja a skorpiókra azt, ha jobbak nála, tegyen érte, hogy jobb legyen.

bár nem tudom, miért pont a skorpiókat kellett kiemelni, a kérdezőnek talán negatív véleménye van róluk vagy csak szimplán az irigység beszélt belőle?

egyébként is A SIKER NEM A HOROSZKÓPODON MÚLIK. ;)


üdv, a Köcsög Nyilas :)

2012. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Kedves Nyilas ne nyomorékoz le senkit sem ok nélkül ! Szerintem te sem vagy több egy ráknál :D

amúgy meg a fejemet rá, h Picimók halak vagy és ezért írtál rá ilyen jókat. Nem vagyok féltékeny a skorpiókra, ha tudnál olvasni, akkor látnád, h azt írtam ki, h TÖKÉLETESEK :D nem azt, h szarok vagy ilyesmi ami arra tudna utalni, h irigy vagyok :))))) -.-" amúgy meg ha már a rákokat így le nyomizod, akkor én is mondok valamit :) a férfi nyilas ismerőseim mind rasszista barmok :) akik semmit nem értek el az életben, trógerek, nagyképűek, mindig csúnyán beszélnek :) nem akarlak én sem megbántani de tudod a mondást :) kölcsön kenyér visszajár :) a rák ismerőseim viszont mind nagyon kedvesek, nagyon jó szívűek és tisztességesek és a legnagyobb nyomi az TE VAGY :D

2012. márc. 17. 21:19
 13/27 A kérdező kommentje:
Különben minden jegynek meg van a maga hátránya és előnye, lehet, hogy Téged a halak tulajdonságai taszítanak, de lehet, hogy mást vonzanak :) Gondolom most majd a kérdésemet fogod felhozni, h az ellenkezőjét állítottam. Igen, ez csak egy általánosítás volt :) de kivételek mindig vannak :) bánom már, h feltettem a kérdést, mert nyilasúrnak igaza volt sok halak ilyen, viszont az, h az életünk milyen arról mi tehetünk, nem a csillagok ! A csillagjegyi tulajdonságok valamilyen szinten benned vannak, de ezeket te ha rendelkezel elég akarat erővel alakítani tudod... ennyit errőől...
2012. márc. 17. 21:26
 14/27 anonim ***** válasza:

na jól van..

szerintem most fejezzük be mielőtt elkezdeném oltogatni a halakat...

tényleg nem volt bennem bántó szándék, az esetleg most jöhetne. kicsit félreértelmeztél. te általánosságról beszéltél, és én is.

nem esett le, hogy ha szidni szeretnélek akkor azt kicsit másképp tenném?

bár a dedós viselkedéseden töprengve rájöttem, nem lehetsz több 15nél ;)

arról nem tehetek ha nem olyan választ adtam, amilyet te szerettél volna hallani..

mit gondoltál? hogy mindeki bebizonyítja neked hogy a halak milyen szuper jegy, és nincs ok az aggodalomra, a skorpiók sem tökéletesek?

válaszolva a kérdésedre: először is tisztázd magadban, neked mit jelent a tökéletesség fogalma...

ha sikert, akkor rábasztál, mert a skorpiók tényleg élnek az élet adta lehetőségekkel, és ha bizonyítani akarnak- azt először maguknak teszik. elérik azt amit akarnak, és ha akadályozza valami az újuk során- egyesével tüntetik el az útból...

ez a felfogás a halaknak ijesztő lehet, mert a fizikai erőszakot nem tűrik meg maguk körül. ÁLTALÁNOSSÁGBAN.

látom nem vagy vevő a szarkazmusra, sem az iróniára úgyhogy próbáltam ezeket mellőzni...

és ezt úgy mondom, hogy a legtöbb bolygóm a skorpióban áll ;)


köcsög Nyilas..

2012. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem volt benned bántó szándék, hidd el bennem sem :D

És te nyomizol le másokat :D

Te is csak rosszakat írtál a halakról, így én is a nyilasokról általánosságban...

Mi az, hogy dedós viselkedés ? szerintem egyértelműen írtam le mindent, igen valaki dedós volt (nem te), de nem írom le a nevét,mert nem akarok cirkuszt....

2012. márc. 18. 13:23
 16/27 A kérdező kommentje:

Nincs bántó szándékod,mégis le érzékinyomorékozol másokat.. ez ám a menőség...

Attól még, h neked nincsenek érzelmeid nem kell másokra ilyet mondani !

2012. márc. 18. 13:26
 17/27 anonim ***** válasza:

lehet hogy nincsenek érzelmeim, de még mindig jobban jártam azzal hogy leszarom, mit gondolnak rólam mások minthogy bármin is rágódjak, és egy lezárt témát tovább fejtegessek ;)

örülök neki, hogy nem egy 'akváriumon' belül lézengek, és irigykedek azokra akiknek jobb, hanem élem az életem, és ha nem tetszik valami, nem hisztizek hanem teszek érte ;)


csááá

2012. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Hát ez mekkora :,D "te k*csög nyilas, fúúú mielőtt elkezdem oltogatni a halakat"

Istenem ezeken a válaszokon akkorákat tudok röhögni. Főleg mikor valaki beleveszi ,hogy bezzeg a "halak nők milyen gyönyörűek meg okosak" .

Még véletlenül sem a szülőktől örökölt külső jegyek döntik el ,hogy hogy szép-e valaki(ami ugye relatív) vagy hogy okos -e ,hogy mennyi jól működő neuronnal született.

Elég szánalmas ez az egész , képzeljétek ismerek nyomorék , csúnya skorpiót akit le is lehetne köpni de ismerek olyat is aki nagyon jól néz ki és még magabiztos is mellé. Ismerek ugyanilyet halakból,nyilasból,oroszlánból ,vízöntőből és még sorolhatnám. Ez az általánosítás teljesen értelmetlen.

Főleg a mai világba ahol mindenki megjátssza magát...

2012. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ékes példaként fel tudom hozni engem meg az ikertesóm. Ugyan az a neveltetés , majdnem ugyan az a társaság. Mindketten nyilasok vagyunk és pár perc különbség van köztünk és nekünk is skorpiókba áll majdnem minden bolygónk. De mégis a "rossz" alapból én vagyok. Mindketten beszédesek vagyunk ám olyan különbségek vannak mint , ő mindig nyitott és úgymond világi én viszont zárkózott vagyok érzelmileg , amolyan elvontabb és skorpiósabb ,ha már így általánosítunk. Irigylem néha a kapcsolatteremtési képességéért ,ez mindig is így volt neki voltak barátai nekem meg sokkal nehezebben, ha valaki tetszik például mindig csak bámultam, ha nem adott jelet én nem közeledtem. Ő viszont akármi volt oda ment a csajhoz pedig én 1000x jóképűbb vagyok nála ;) . Persze a csajokkal sose volt gondom.. Van amiben talpraesettebb nálam, viszont mégis ha olyan helyzet van összetojja magát én pedig sokkal bátrabb és kíméletlenebb vagyok. Viszont a hétköznapokba ő kerekedik felül , hát ki érti ezt?!Pedig ugyanakkor születtünk. Szóval akkor most hogy is van ez? Van értelme? Szerintem nincs.
2012. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

nem lézengek te szamár vagy nem nyilas :D

és igen én is teszek azért amit akarok :)

te gyökér nem irigykedem rájuk, hanem ELISMEREM hogy gyönyörűek, tanulj meg olvasni... ha már ezt mondod én meg örülök, hogy nem egy olyan bunkó vagyok, mint TE !

utolsó 2: kösz a választ :)

2012. márc. 18. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!