Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán, Skorpió?

Oroszlán, Skorpió?

Figyelt kérdés
Szóval... Mennyire illenek össze? Előre is köszönöm. csak "értelmes" válaszokat várok.

2012. márc. 13. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én oroszlán vagyok, (nő), a párom skorpió. Nagyon nehéz, embert próbáló kapcsolat. Én már többször kiléptem volna, de mindenhová utánam jön. Kifejezetten karmikusnak tűnik, minden feszültséget, konfliktust a szexszel oldunk meg, van hogy tudatosan, vagy, hogy tudattalanul. Szélsőséges a végletekig, ezt mindketten tudjuk, én néha nagyon sok lelki fájdalommal jár. Skorpió férfi családcentrikus, tehát ha nem az első párja, első gyerekének az anyja vagy, soha nem léphetsz a nyomukba sem, akkor se ha 20 éve vált el. Egy oroszlán számára pedig szinte elviselhetetlen a másodhegedűs szereposztása. Lépj ki amíg nem késő, de jobb későn mint soha. :) Ez van.
2012. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a választ! Még meggondolom maj mi lessz :)
2012. márc. 14. 13:27
 3/6 A kérdező kommentje:
majd*
2012. márc. 14. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Skorpió nő vagyok, az oroszlán pasasokkal valahogy nagyon könnyen megtalálom a közös hangot, bár nem tudom, nálatok ki a lány és ki a fiú. Akiket eddig megismertem, kellően lendületesek, humorosak, karizmatikusak voltak ahhoz, hogy kiteljesedhessek mellettük, mind baráti, mind szerelmi kapcsolatot tekintve. Részemről a fáklyásmenet.
2012. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
skorpió vagyok (férfi) a párom oroszlán. A kapcsolatunk szörnyű, sokszor ki akartam már lépni és ő is. Egyszerűen nem tudjuk megérteni egymást. Nem is értem, hogy hogy alakult ki egyáltalán ez a kapcsolat de a szex volt az alapja, most már az sincs... csak nagyon ritkán
2012. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem valami bizató dolgok. :S Értem köszönöm a válaszokat. Szóval nem igazán illenek össze....:S
2012. márc. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!