Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 2012-ben lesz valamilyen...

2012-ben lesz valamilyen asztológiai váltás?

Figyelt kérdés
tudom hogy van egy nagy ciklus amiben a jegyek 2000 valahány évente váltanak de ez most lesz? és mire fog váltani ha igen?

2012. márc. 31. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy ciklust azért nevezik így, mert visszatérő állapotot jelent. (Több, mint 25 ezer év) Csakhogy az emberiség írott történetében nem igazán állnak rendelkezésre leírások, hogy mi volt legutóbb, csak következtetni lehet. Vannak nagyobb számok is, amik a valószínűségszámításon alapulnak. Például a Föld mágneses sarkainak felcserélődése 6-700 ezer évente esedékes, de összhangban van a Nap ciklusaival, tehát minden lehet. Szerintem a pólusváltás a legreálisabb, ami nem kifejezetten asztrológiai (ill. asztronómiai), de a bolygók együttállásának tudományosan bizonyítható, és okkal várható következményei nincsenek.
2012. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem lehet kiszámítani hogy mikor van?

és lehet hogy Halak korszak jön?

2012. márc. 31. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is maximum csak egy pólusváltást tudok elképzelni(azok között a hülyeségek között amit olvastam), de nem kell félni világvége nem lesz.
2012. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leragadtál a New Age-nél. Már a Vízöntő korban járunk, meghaladtuk a halakat. Konkrétan nem lesz világvége, de olyasmi előfordulhat, ami visszaveti az emberi civilizációt akár pár száz évvel, és kihal a népesség mintegy fele, kétharmada. (Nekik világvége lenne.) Valószínű a pólusváltás és a napkitörés, aminek máris tanúi voltunk. A Nap 2012-13-ban csúcsra jár! Ha elveszne az elektronika, hol lennénk, pláne télen!? Gondold végig!
2012. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de a Halak a Vízöntő után következik
2012. márc. 31. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
A legelterjedtebb értelmezés szerint Jézus volt a Halak korszakának szimbóluma. (A Kereszténység "címerében" nem véletlenül vannak halacskák, és a pápa is azért visel "halászgyűrűt", mert ő I. Péter, a halász utódja. De a mostani korszak a Vízöntőé, még akkor is, ha egy évben konkrétan a vízöntő jegy után jönnek a halak. Így hallottam.
2012. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ja hogy visszafelé megy?

Szoktam látni olyan zodiákus kört ami visszafelé megy de sosem értettem. Lehet emiatt van.

köszönöm a válaszokat

2012. márc. 31. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!