Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok. Eddig nem...

T. Flóra kérdése:

19 éves vagyok. Eddig nem sportoltam rendszeresen semmit. Másfél hónapja járok kondi terembe. Az első hónapban normálisan megjött a havi vérzésem de ebben a hónapban késik lassan egy hete. Lehetséges lenne, hogy az életmód váltás miatt késik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Sok minden befolyásolja a szervezetet.

Olvas utána a neten.

2012. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet várandóság? Azt kizártad? Szerintem a sport (egyéni vélemény) nem szabad, hogy befolyásolja!
2012. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mért ne befolyásolhatná a sport?

Gyors súlyveszteség és hormonház felborulása pikk-pakk megváltoztatja a szervezetet.

Ugyan úgy, mint a stressz, betegség, tartós állapot fen maradása..

2012. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat! Úgy gondoltam, hogy hosszabb távon válhat ki ilyet!Meg nem biztos, hogy ez nála nagyobb súlyvesztéssel is jár! Nekem is volt ilyen, mármint a sportra gondolok, de nekem nem okozott problémát!
2012. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem minden szervezet egyforma.

Pl. egy húsosabb (molettebb) ember nagyobb súlyvesztés esetén teljesen felborítja a hormonháztartását. Ilyenkor szoktak gyógyszert felírni, ami rendbe rakja.

Nyilván lehet terhességtől is az, hogy kimarad, de általában azokat (elő jelek, tesztek) hamar ki lehet zárni.

Ha pedig nem biztos magában, akkor vérvétellel csinálnak neki bármikor egy terhességi tesztet, ami 100%-os!

2012. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is a fogyás az ami miatt kételkedem mert nem ment le annyira sok,hanem hogy előtte nem mozogtam semmit,és most rendszeresen minden héten legalább háromszor. Azért gondoltam,hogy ez okozhatja a problémámat mert valami változás történt a rendszeres sport miatt.
2012. márc. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!