Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti mennyire szeretitek a kos...

Ti mennyire szeretitek a kos embereket?

Figyelt kérdés
Hogyan jöttök ki velük?Milyen tapasztalataitok vannak velük kapcsolatban?
2012. ápr. 4. 23:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
A kos okos.
2012. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mármint a kos csillagjegyű embereket...
2012. ápr. 4. 23:44
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem a csillagjegye határozza meg az embert.
2012. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Az én párom bak. Imádom. De ha skorpió vagy halak vagy más lenne is imádnám,mert nem hiszek a horoszkópban.
2012. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet így általánosítani.
2012. ápr. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tudod én mielőtt elkezdek valakivel beszélgetni, mindig megkérdezem a csillagjegyét, és ha nem olyan amilyet én szeretnék otthagyom.

De most komolyan hogy lehet ekkora baromságot kérdezni?

2012. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én bak vagyok és kos az aszcendensem vagy halak, a kettő közül valamelyik, de esélyes a kos, mivel az egy tüzes jegy és bizony én általában kedves, nyugodt, békeszerető, aranyos emberke vagyok, de ha előjön a kos énem, akkor pusztítok és heves, lobbanékonnyá válok :)
2012. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Diavolino44 ***** válasza:
Én kos vagyok s nagyon szeretem magamat! :D
2012. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
én kos vagyok és a pasim is nagyon szeretem egyébként a kosok nagyon szenvedélyes és szerethető emberek
2012. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kos ismerősöm van, szeretni szeretem őket, főleg, hogy anyukám és bátyám is kos. Viszont, kissé nehezen tudom elviselni a kosokra jellemző hevességet. Anyukámmal sokszor összetűzésbe keveredek, állandóan sürget, siettet, türelmetlen, és ha valami nem tetszik neki, akkor már kiabál ...ezt kissé nehéz tolerálnom, egyébként én bika vagyok, és ez a két jegy nem igazán jön ki egymással. :D Mi a horoszkópod? Lehet, hogy a te jegyedhez illik a kos. :)
2012. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!