Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lány - Skorpió fiú, mik...

Bika lány - Skorpió fiú, mik a kilátások?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok a két jegynél?
2012. ápr. 6. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja valamelyik ezo-b*zi hogy járjatok akkor jársz vele ha meg azt mondja hogy hagyd akk nem? Nem ezek határozzák meg hogy kibe lehetsz szerelmes!
2012. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól összeillenek. :) A horoszkóp szerint az egyik legjobb páros! Egyébként, én bika lány vagyok, a barátom pedig skorpió!:D A kapcsolatunk pedig jól működik!:) Korábban más jegyüekkel jártam, és egyikkel sem jöttem ki annyira, mint most a skorpió barátommal, ő nem hitt a horoszkópban, de most már ő is azt mondja, hogy örül neki, hogy bika jegyű vagyok, és nem is szeretné, hogy másmilyen legyek!:D
2012. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!