Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két szűz csillagjegyű pár...

Két szűz csillagjegyű pár megél egymás mellett?

Figyelt kérdés
Több éve együtt vagyok a párommal, mindketten szűz csillagjegyűek, sok helyen olvasom/hallom, hogy ez a páros nem jön ki jól soha egymással. Valóban több vitánk van, de ezek pár órásak maximum, tehát az évek során arra még sosem volt példa, hogy haraggal váljunk el egymástól. Mit gondoltok?
2012. ápr. 10. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki a másik pár?
2012. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az én csillagjegyem állítólag nem jön ki a nyilasokkal... kb. 16 éves korom óta szinte csak nyilas pasijaim voltak. Az ex férjem is az. A mostani párom is. Nem ezen múlik...


De ha mindenképpen csillagjegyekre akar szorítkozni az ember, akkor tessék utána nézni az aszcendenseknek is, mert az legalább annyira befolyásolja az embert, mint maga a csillagjegy!!! (Ez magyarázhatja azt is mért jövünk ki jól "ellentétes" jegyűekkel, vagy épp miért akarjuk vízbe folytani azt akit csillagjegye szerint nem kéne...)

2012. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem a szívedre hallgatsz, hanem buta női oldalak fecsegéseire, akkor nem szereted a párod igazán. Én is szűz vagyok, és bár a szűz-bak kombinációt szupernek tartják, erről azért tudnék mesélni... És például a szűz-ikrek, amit a lehető legrosszabbnak tartanak, számomra a lehető legjobb volt..


Szóval minden ember más és már, nem húzhatunk 12 sablont az egész emberiségre.

2012. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!