Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nőhöz milyen férfi...

Ikrek nőhöz milyen férfi illik leginkább? Bak, Bika, Szűz, vagy Nyilas?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 11:50
1 2
 1/13 maryjane89 ***** válasza:
én szeretnék ikret magam mellé, nekem eddig azok jöttek be, bika és bak jegyűekkel sok gondom volt....
2012. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bak, Bika, Szűz biztosan nem. akkor inkább Nyilas.

De leginkább Mérleg , Vízöntő, Ikrek, esetleg Kos, oroszlán.

2012. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én Ikrek fiú vagyok és Bika jegyű a barátnőm akinek mellesleg ikertestvére is van méghozzá lány!:) 4 éve tökéletesen megvagyunk még mindig szerelem :)

Bár az ikrekkel sok a gond :D nagyszájúak sokat beszélnek :P :D

2012. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DannyZuko ***** válasza:
az illik hozzád aki szeret és akit te is szeretsz. plus még jól meg is vagytok.
2012. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nyilas:)
2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Nyilas ! :D
2012. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyilas. Az ikrek nő hosszútávon hajlamos kicsinálni a bikát bakot. Ezt minden rossz indulat nélkül mondom a személyiségekből ered. A nyilassal jól kiegészítik egymást és a személyiségek jobban összeillenek.
2012. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
A szeelemnek távolról sincs köze a csillagjegyekhez. Az élet majd talán teljesen véletlenül is melléd sodorhat egy férfit,és szerintem tök mind1 hogy mi a csillagjegye :)
2012. máj. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Duma eza a csillagjegykompatibilitás.

Én szűz vagyok, volt ikrek barátnőm , és kiválóan működött :) Most is ikrek lánynak udvarlok, és szerintem nagyon édes :)

2012. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én azért kérdeztem,mert történetesen Ikrek nő vagyok,és ez a 4 pasi van jelenleg az életemben.


A Bak az exbarátom,vele ,mint kiderült,nem illettünk össze.

A Bika az egy nagyon nyomulós fiú,és igazából nem az esetem,ez egyértelmű.

A Szűz fiú nagyon aranyos,őt nagyon kedvelem,de csak mint barátot, el szoktam vele járni erre arra,meg udvarolgat is nekem,de csak barát. Még akkor ismertem meg,amikor az exemmel együtt voltam.

És végül itt a Nyilas. Ez egy nagyon különleges pasi,totál belé vagyok zúgva,és nagyon izgat,felcsigáz,hogy mi van vele. De ő nem a hagyományos értelembe vett udvarló,annál izgalmasabb a stílusa. Remélem összejövünk.


Annyira nem izgatnak a csillagjegyek,de azért kíváncsi voltam a véleményekre.

2012. jún. 6. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!