Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit szeretnek a rák férfiak?

Mit szeretnek a rák férfiak?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege, hogy milyen típusú emberekkel barátkoznak szívesen, kerülnek közelebbi kapcsolatba, tehát milyen viselkedésű emberek a legjobban szimpatikusak a rák férfiak számára?

2012. ápr. 13. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rák vagyok, számomra fontos, hogy az illető finom palacsintát süssön, és szeresse a pogácsát, de csak annyira, hogy nekem azért többet hagyjon belőle.

Nagy általánosságban az átlag rák a megbízható embereket szereti, akitől nem állnak távol az érzelmek, és el lehet vele hülyéskedni, beszélgetni.

2012. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen, elég érzelmesek, bár sok minden közrejátszik...

én horoszkópomban több bolygó a rákban áll, igy elég rák tulajdonságaim vannak, érdekes mert ikrek vagyok.

Nem aka

akarok közhelyes dolgokat irni, aszcendensétöl is függ, stb

2012. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
szeretik a tubifexet, a vörösszúnyoglárvát, meg a vízibohát is.
2012. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A férjem rák-sajnos egy időben mindig megtalálta magának azt a havert,akivel jól el lehetett iszogatni.

Mivel imád horgászni,egy másik rák haverral jártak el. Beszélni nem nagyon szeret, de hallgatni igen:)

2012. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szép lány.

Jól süsün.

2012. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor a rák férfiak tényleg nem bőbeszédűek, mert nekem is van egy barfátom aki rák és nem beszél sokat, tehát ez ilyen általánosság?
2012. ápr. 14. 10:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát talán engem.

Vagyis egy rák férfi szeretett engem, kár hogy sokkal idősebb volt nálam. Azt hiszem tetszettem neki deréktól lefele, meg a vicces mondókáim miatt bírt. És ő nem volt annyira szűkszavú. Bár egy másik rák férfi ismerősöm meg igen, kifejezetten szűkszavú volt, ami annyira nem baj, csak nem tudtam meg sokat róla.

2012. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Nekem volt dolgom rák férfival. Egy csomót beszélt, érdekelte a történelem, nagyon-nagyon érzelgős volt, igazi romantikus lélek, verseket írt ilyesmi, nehezen viselte a kritikát, mindenkinek meg akart felelni, ezért sok felszínes kapcsolata volt, de olyan embert keresett, akivel az élete minden mozzanatát megfejti. Kos létemre nagyon nehezen tűrtem, aztán vége lett, igazi tűz és víz harca. :)

Persze nem az összes rák férfi ilyen, ez csak az én tapasztalatom.

2012. ápr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalat: dugni
2012. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
szeretem ha leszopnak
2012. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!