Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk/férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak miért nem szeretnek beszélni a volt barátnőikről, engem nagyon érdekelne, hogy milyen elődeim voltak, hogyan vegyem rá, hogy a barátom meséljen erről? 25/L

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
én pl szeretek róluk beszélni. van mit sajnos. jó téma is
2012. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert ha faggatod lehet, hogy feltépsz néhány régi sebet és felidézel benne olyan dolgokat ami neki fáj, és esetleg emlékezteted pár olyan emberre akik talán jobbak is voltak mint te... biztos, hogy faggatni akarod a párodat? :)
2012. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Darkkingdom ***** válasza:

utolsónka van igaza!ne kérdezősködj!Meg neked miért isjó ha vissza emlékszik a régi nőire?neked sem jó!

Meg azért sme szeretünk mert kérdezgettek ti nők hogy na mond már el nem lessz gáz...aztán elmondjuk és sértődés meg minden van belőle hogy enniyre emlékszel rá....

A nők nagy része mindig olyna kérdést tesz fel ebben az esetben amire ő maga sem akarja hallani a választ....!De úgyérzi mégis jólenne!(Jelzem nem OFF a hozzászólásom)

2012. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kicca ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez pasitól függ, hogy szeretnek-e róla beszélni vagy sem. Mindenesetre, ha nem akar róla beszélni akkor ne beszéltesd, mert annak nem lesz jó vége, annyira nem szabad, hogy érdekeljen, hogy erre rámenjen a kapcsolatod. Előbb-utóbb úgyis megnyílik majd. kitartás!

2012. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyrészt feltépsz régi sebeket a faggatózással, másrészt meg én pl. nem szeretek beszélni ilyesmikről a barátnőmnek, mert minek? Meghaladott dolgok. Ő meg még a végén azt hiszi, hogy bármelyik is foglalkoztat akár minimális szinten is.
2012. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te mit szólnál, ha elkezdene faggatni a régi pasijaidról?

Ha pedig részletesen felsorolná, hogy kinek mennyivel volt jobb s.ggel, melle, mennyivel nézett ki jobban, mennyivel volt jobb az ágyban, mint te, akkor bezzeg meg lennél sértődve. NE legyél már ennyire idióta 25 évesen.

2012. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!