Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Iker nő-Bak férfi szerintetek?

Iker nő-Bak férfi szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a horoszkóp számít -.-'
2012. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%

Kedves Kérdező!


Én Bak férfi vagyok és Ikrek nő volt jó ideig a párom. Minden volt a kapcsolat, csak nem kiegyensúlyozott. Heves érzelmi viharok jellemezték és szenvedélyesség egyaránt. Ambivalens volt. Nagyon szerettük egymást, de hosszú távon nem működhetetett. Az ikrek túlságosan szeleburdi egy bakhoz. Alapvetően hasonló felfogásaik is vannak, de sokkal több volt a különbség nálunk is. Mindenesetre a szex terén az ikrek mesés nő...:D

2012. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem halálra ítélt kapcsolat.


A bak férfivel nem volna még gond, de a kapcsolatra éretlen iker nővel igen, aki még mindig az asztrológiára alapozva próbál párt találni.

2012. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Five Star ***** válasza:

Az ikrek felszínes, kötetlen, ide-oda ugrál, pörgős életstílus, nyitott, meggondolatlan néha.

A bak makacs, határozott, materialista, elég kemény felfogású, megfontolt, racionális és konzervatív.

Szerinted?


Nagyon nem a legjobb párosítás, de ha máshol passzolnak, még lehet belőle valami...

2012. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem az asztrologiára hagyatkozom csak, megnyugodhatsz:D
2012. febr. 8. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!