Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfit hogy lehet...

Halak férfit hogy lehet meghódítani?

Figyelt kérdés
Tudom, a google a barátom, de ezen felül személyes tapasztaltok is érdekelnének! :)
2012. ápr. 24. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ahogyan a többit is - a férfiak mind egyformák (szex, kaja)


;-)

2012. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
felszeded (kihalászod)
2012. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
55%
Főzöl neki halászlét!
2012. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
68%
halta'p
2012. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én halak vagyok, igaz lány, de azért hátha tudok segíteni, nekem mérleg fiú a párom, és ez az eddigi legeslegjobb kapcsolatom!:)

Amivel levett a lábamról, a kedvessége, a humora és főleg az, hogy nagyon megbízható:)

Beszélgess a fiúval sokat, kérdezd sokat az érzéseiről, gondjairól, aztán próbálj meg neki segíteni, megoldást találni rá, lényeg, hogy lássa, foglalkozol vele, de azért ne vidd túlzásba, mert a halak nagyon szereti a függetlenségét, az erőszakos nyomulást, erőszakos embereket nem szeretik. Sose legyél vele közönséges, mert az nem jön be nekik:) Sok sikert!:)

2012. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: dehogy szexel, ne is hallgass rájuk, a halak nem egy szex-centrikus jegy,inkább az érzelmeire hass, a kedvesség, figyelmesség, gondoskodás az ami beválik náluk!:) És dicsérgesd sokat, mert önbizalom hiányosak többnyire:)Szeretik a náluknál erősebb partnert, mert nem szeretnek dönteni, és igénylik az irányítást, de csak ha finoman teszik azt:)
2012. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Légy elérhetetlen, mégis elérhető. Vicces, beszédes, laza, de nem lehengerlő. És szexi, de finoman. Az ágyjelenetek később kell hogy következzenek.

Ha meg akarod hódítani, lehet hogy már elvesztetted. Mindenesetre ezt ne tudja meg rólad.

Halak/F/25

2012. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

horoszkópból nem lehet megtanulni pasizni, kicsit a valóságban kéne gondolkodnod


halak pasi

2012. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Úgy, hogy ne vegye észre, hogy megakarod hódítani....mert akkor nem fog menni a dolog!! Úgy nem lehet halat fogni, hogy a hal észreveszi, hogy megakarod fogni! Ha már megfogtad, és megakarod tartani....ne vegye észre, hogy meg van fogva....mert a rabságban elpusztul! Aztán mit kezdesz egy döglött hallal...legfeljebb megeszed, de akkor meg nem lesz halad! Nem egyszerű eset a hal fogás! Meg persze attól függ, hogy elfogyasztásra tervezed, vagy tovább tartásra!?
2012. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!