Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egyes emberek miért hiszik...

Egyes emberek miért hiszik azt, hogy a horoszkópjukból, pontos születési dátumukból megtudhatják a párjukkal való párkapcsolat milyenségét? (Vagy az dönt arról járnak-e majd, hogy a kölcsönös vonzalmon, szimpátián túl mit jósolnak a csillagok. )

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert tudatlan idióták...nyilván nem a horoszkóp határoz meg egy kapcsolatot,max ici-pici hatása lehet de Én személy szeint ebben nem hiszek
2012. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert Gyíkok.
2012. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Ez örök rejtély marad számomra. Valószínűleg egyszerűen azért, mert aluliskolázott, buta proletárok.
2012. máj. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én pszichológia könyvet nézegettem és az ember azért nézi, mert:

-Kíváncsi

-Vár a csodára

-Félénk

-Buta

-Reménykedő


Tehát várják a csodát ahelyett, hogy tennének.

2012. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, és sose hittem benne, pusztán azért néztem utána, hogy ne haljak meg hülyén.


Már maguk az általános jellemzők sem passzolnak rám, pl: Szűz vagyok, és azt mondják ránk, hogy át akarjuk formálni a párunk saját igényeinkre. Fenét, sőt számomra az a szép ha a párom egyedi és elfogadom olyannak amilyen.


Párosítások: szűz - bak: kiváló, szűz - ikrek: katasztrófális. Fenét... Bak feleségem van, de azt hiszem ha együtt maradunk mindenttőnk élete tönkre megy. Volt ikrek párom, kiváló kapcsolat volt, és bár azt mondják az ikrek labilis, én a megfontoltak titulált szűz szúrtam el...


Na ennyit a csillagjegyekről...


Szerintem nem 12 karakter és kapcsolati lehetőség létezik, mindenki má és más...

2012. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!