Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nők, Ti kit tudtok...

Vízöntő nők, Ti kit tudtok elviselni párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne, milyen horoszkópú férfival tudtátok leélni az életeteket, vagy milyenekkel voltatok huzamosabb időt boldogságban eltölteni.

Valamint, kik voltak azok akikkel egyáltalán nem voltatok képesek több időt eltölteni, és milyen okok miatt?


2012. márc. 1. 22:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Bocsánat, kicsit korrigálnám, most látom csak, mennyire elbénáztam:

Szoval vagy milyenekkel tudtatok huzamosabb időt boldogságban eltölteni.

2012. márc. 1. 22:43
 2/18 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
A barátom bika és idén lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk. De szerintem tökmindegy mi a horoszkópja.
2012. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Nem hinném h ehhez köze van a horoszkópnak de ha az segít én 4 évig egy oroszlánnal voltam, de ennyi erővel nézhetnéd a kínai horoszkópot is.
2012. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
71%
Vízöntő nő vagyok, és sosem néztem a partnereim horoszkópját, talán mert egyáltalán nem hiszek ilyesmiben (ez is vízöntő tulajdonság?). A férjem is vízöntő egyébként, de nem 100% a kapcsolatunk. Most a kedvedért kikerestem, és volt az exek között oroszlán, szűz, iker és mérleg. Mindegyik kapcsolat jó volt valamiért, és véget ért valamiért, de ennek semmi köze az asztrológiához... Ismerek magamon kívül 3 olyan lányt/nőt, aki ugyanaznap, sőt, kettő közülük ugyanazon órában született, mint én, de szörnyen különbözünk minden téren...
2012. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Azt se tudom mi a párom horoszkópja :D sose néztem :D:D:D
2012. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
A vízöntő nők szeretnek. Skorpió vagyok. Az oroszlánokkal ósszeférhetetlen vagyok.
2012. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Én vízöntő vagyok. Nem hiszek az ilyesmiben, bár néha olvasok horoszkópot, csak úgy kíváncsiságból, ha egy újság a kezembe akad. Van, hogy pont rám illik, van, hogy egyáltalán nem. A véletlen műve, amit összehadoválnak. Hogy a kérdésre is válaszoljak. Oroszlán a párom, 2 éve vagyunk együtt. Mindketten nagyon hevesek vagyunk így nagyon össze tudunk veszni apróságokon és rengeteg a hullám völgy, de azért szeretjük egymást, meg jól elvagyunk. Bár most konkrétan egy hete nem hallottunk egymás felől dacból, de fogjuk rá, hogy ezen kívül jó a kapcsolatunk.
2012. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon vízöntő vagyok, már-már túlzottan is. A férjem nyilas, vele jól megvagyunk. A skorpióktól viszont hamar elgurul a gyógyszerem, ezt megfigyeltem. És nem csak párkapcsolatilag.
2012. márc. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párom nyilas, de a kos exemmel sokkal jobb volt a kapcsolatunk. Egy másik kossal viszont sz.r. Úgyhogy ez nem horoszkóp függő. A két kos homlokegyenest más személyiség volt.
2012. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Általában a hasonló elemhez tartozó csillagjegyűekkel jövünk ki,mi vízöntők: tehát ikrek, mérleg. Szerintem ez függ az aszcendenstől, a sorsszámtól, valamint az adott körülményektől. Túl összetett.
2012. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!