Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az asztrológia szabályai...

Az asztrológia szabályai szerint hogy működik a tűz, víz, levegő, stb. viszonya családon belül? (konkrétabban lent)

Figyelt kérdés

Ha pl. a gyerek víz jegyű, az anya tűz, az apa levegő, akkor a víz hatásai kevésbé fognak érvényesülni?

Elvileg a vizet egy negatív jegynek titulálják, ha minden igaz. Pozitív tulajdonságú szülők mellett ez semlegesítődik? Remélem, értitek, mi a problémám :D

Ha csak ideglevezetésképpen válaszolnál, akkor inkább fuss egy kört a ház körül.



2012. máj. 26. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
A VÍZ NEM NEGATÍV JEGY!!!! Nem tudom, pontosan mire kell ez az infó, de nem kell félni semmilyen negatív dologtól a a víz miatt a családodon belül. Bár a csillagjegyek valamennyire meghatározzák az ember jellemét, de nem az a döntő. Neked kell eldöntened, mi akarsz lenni, s hogyan akarsz élni.
2012. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs különösebb célom az infóval, csak felötlött bennem, hogy ilyen létezik-e az asztrológiában. Köszi a választ.
2012. máj. 26. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkiből ki lehet hozni a pozitívat jó nevelés mellett. Jegytől függetlenül.
2012. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. máj. 27. 08:50
 5/10 anonim ***** válasza:

nincs ilyesmi. ha a gyerek víz, akkor a víz hatásai érvényesülnek. de ez többrétű dolog, mert a szülők itt-ott "beépülnek" a gyerekekbe... k.rva érdekes.. a gyerek megkapja a szülő aszcendensét v Hold jegyét, v egy csomó "házat". nézd meg a gyereked aszcendensét (vagy a tiedet, ha te vagy a gyerek) csináltass részletes horoszkópot, weben is van, ingyen is. meg fogod lelni a kapcsot a szülőkkel. pl. nálunk anyám víz, apám tűz, én levegő. de aszcendensem ua. mint apámé. részletes horoszkópban kitűnik, h nálam a napjegyem és az aszcendensem kivételével minden más bolygó háza az anyám jegyében van.

saját gyermekem én jegyemet kapta és apja aszcendensét...

ezek nem véletlenek.

2012. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekünk nincsenek egyezéseink. Annyi van max., hogy a Vénuszom elvileg a mérlegben áll, és apukám mérleg csillagjegyű. Anyukám oroszlán, és tele van "szűzies" bolygóállásokkal. Nálam nincs se oroszlán, se szűz. Bennem rengeteg ikrek meg skorpió van, a szüleimből pedig ezek tökéletesen hiányoznak.


Anyukám egy precíz, pontos, nyughatatlan ember, szinte mindig ideges, apukám egy laza, humoros, dolgos figura.

Engem folyton szétvet a tettvágy, viszont könnyedén veszem az életet, szóval apukámra jobban hasonlítok. Víz jegyű vagyok egyébként (ha még nem írtam), de egyáltalán nem vagyok egy érzelgős, mindent mellre szívó valaki.

2012. jún. 20. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:

akkor nálatok kivétel van :-) te ezek szerint skorpió vagy, az egyetlen "kemény" vízjegy. valóban nem érzelgős.

anyukádban az ideg az oroszlán, a pontosság a szűz.

apukád elég jellemzően mérleg - bááár sokszor a mérleg is ideges típus, úh. bizonyára apukádnak nyugis aszcendense is van, pl. valami földjegy...

ikrek aszcendensed van? és te nyugisnak vallod magad? akiket ismerek ikrek aszcendenssel, mind idegzsábák, hisztisek, hiperaktívak, labilis érzelmi világúak.

2012. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Te aztán nem vagy semmi! :) Apukám aszcendense valóban földjegy, méghozzá bika!

Ahogy mondod: skorpió vagyok, és ikrek az aszcendensem. Ennek ellenére nem vagyok egy idegbajnok :D A hiszti áll tőlem a legtávolabb. Többnyire kiegyensúlyozott vagyok, nem kötnek le a piti problémák. Jól érzem magam a társaság középpontjában, szeretek nyilvánosság előtt szerepelni, ami viszont megint csak apukámra jellemző. Nő nemű vagyok egyébként, ezt nem mondtam eddig :)

2012. jún. 20. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:

biztos voltam benne, h nőnemű vagy :-) én is az vagyok. ez a horoszkóp-dolog egy kicsit inkább csajos téma :-)


nekem vannak rászaglásaim, tényleg, régóta erre nyitott szemmel jövök-megyek az emberek között, megérzem a jegyek sajátosságait rajtuk. sokszor pár mondatnyi beszélgetés után megmondom az illetőről, milyen jegyű. de olyan pengeélen mozog ez a horoszkóp-dolog, h sok a kivétel, a mellélövési lehetőség, tényleg nem lehet elindulni rajta. inkább csak utólag summázni.

szerencséd van, h az ikrekből a jobbik részét kaptad. laza, társaság kpontja... még a skorpión is javít :-) nekem is ikrek az aszcendensem, és kikaptam vastagon a hisztit, érzelmi labilitást, döntésképtelenséget is :-)

2012. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A hideg szaladgál a hátamon, miközben a válaszaidat olvasom :D Furcsa, hogy valaki látatlanban így olvas nemhogy bennem, de szűk családom tagjaiban is :)

Én is tettem már kísérleteket arra, hogy kitaláljam egyes emberek cs.jegyét, de többnyire mellélövök.

Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat! Érdekfeszítő "olvasmányt" jelentettek :)

2012. jún. 21. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!