Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz férfi Bak nő kapcsolata?...

Szűz férfi Bak nő kapcsolata? Illenek, nem illenek? Ki mit tud?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 02:29
 1/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
0%
Én azt tudom, hogy horoszkóp alapján párt választani baromság:D
2012. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Bizony, hogy butaság, és komolytalanságra vall.
2012. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Azonnal szakíts!Ebből a frigyből fog megfoganni az Antikrisztus!
2012. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem horoszkóp alapján jöttünk össze, de ez a felállás nálunk. Szuperül megértjük egymást.
2012. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Úgy látom a Többiek egyáltalán nem hisznek a horoszkópban. ;)

Én se aszerint irányítom az életem, de alapvető jellemvonásokban márpedig mégiscsak működik.


Szepes Mária írta: "A jegy nem kényszerít, csak hajlamossá tesz."

Ez a legjobb megfogalmazás a témáról amiről tudok.


Szűz férfi vagyok, és én is pont egy Bak hölgyet keresek. Persze, hogy nagyon jól megértitek egymást és biztos remek az egész kapcsolat, mert a jegyeket és alapvető vérmérsékleti tulajdonságokat figyelembevéve a szakirodalom szerint ez az egyik legjobb párosítás!


Hajrá, és gratulálok! :)

2012. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

Még csak nem is tesz hajlamossá. A 21. században még mindig abban hinni, hogy a bolygóállásnak hatással van a tulajdonságaidra, valami hihetetlen elemi baromság. Semmi, de semmi köze nincs egy ember tulajdonságaihoz a fényév-millókra lévő csillagoknak, de hogyan is lehetne??!! Aminek köze van, az a genetika, az öröklött tulajdonságoök, a mindennapi kölcsönhatások és tapasztalatok.


Az hogy a Jupiter melyik csillagképben áll, meg az összes többi sületlenség, az teljesen indifferens, tessenek már józan ésszel ezt végiggondolni mielőtt még párválasztásnál is erre próbálunk hagyatkozni!

2012. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%

Kedves Darvinista Barátom! ;)

Senki nem mondta, hogy a párválasztásnál ezt kell figyelembevenni. De ha már a Kérdező megkérdezte hát én válaszoltam.


És ha nem tudunk az egészről semmit, akkor miből gondolod hogy a csillagokkal függ vagy nem függ össze?

Ne mondd nekem, hogy nincsenek jellemző személyiségjegyek a különböző horoszkópoknál.

Ne mondd nekem, hogy egy szűz általában nem alapos, megfontolt, (túl)aprólékos, stb, és egy oroszlán általában nem tüzes, harcias, akaratos, stb.


Ezeket mivel magyarázod?


És hogy szűz létemre a bak nők bennem is felébresztenek valamiért valahogy valamilyen elementáris belső érzést. Ez is egy érdekes összefüggés. Ha van összefüggés egyáltalán.

Mi emberek nem tudunk az egészről semmit. Se azt hogy van ilyen, se azt hogy nincs.


Galilleit meg akarták égetni mert azt merte állítani, hogy a föld gömbölyű, holott a Bibliában feketén-fehéren benne van, hogy lapos. Hogy gondolta hogy gömbölyű??? Micsoda hülyeség! Tessenek már józan ésszel ezt végiggondolni mielőtt valaki mást állít! Hát mindneki leesne az oldalán könyörgöm!


Ha nem tudod bizonyítani egyik állítást sem, akkor ne vesd el semelyiket. ;)

2012. jún. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Kedves kolléga,


Márpedig én mondom neked, hogy ilyet nem állíthatunk, hogy "egy szűz alapvetően megfontolt". Az embereknek százával vannak tulajdonságaik. Az, hogy egy-egy tulajdonság közös néhány emberben, akik ugyanabban a jegyben születtek, abszolúte semmit nem bizonyít. Mert azon kívül meg van huszonöt olyna tulajdonságuk, amely NEM található meg a többi szűz, vagy egyéb jegyű emberben.


Két dolog miatt állítom ezt, az első a józan ész... komolyan gondoljuk, hogy más tulajdonság alakul ki csak azért, mert valaki egy-két nappal előbb vagy később születik? Ha így lenne, akkor miért nem a fogantatás pillanata számít? Nem mintha a bolygóállás akkor is bármilyen hatással lenne, de legalább nem tűnne már első látásra bullshitnek, hiszen nem a születéskor, hanem a fogantatáűskor kapjuk meg a genetikai állományt.


A második, a tudomány oldala. Az asztrológia hatásainak bebizonyítására ma már irgalmatlan sok tanulmány készült el. Mind, ismétlem mind bebizonyította, hogy nincsen statisztikai összefüggés jellemvonások és születési "jegyek" között. Pontosan a véletlenarányban fordul elő ilyen-olyan tulajdonság, az azstrológusok vaktteszten már csak éppen a véletlenarányban tudják megmondani, ki milyen jegyben született, hasonló jellemű híres e,mberek összevetésénél éppen a véletlenarányban fordul elő bármilyen jegy, sorolhatnám. Ez ma már részéletesen bevizsgált, és kivétel nélkül minden kutatás az asztrológia teljes hatástalanságát mutatta be.


Tehát amit mondok, az az, hogy ne hagyjuk magunkat megtéveszteni azzal, hogy ismerünk pár embert, akik ugyanabban a jegyben születtek, és mind pl. kitartóak. Mert ez nem statisztikai alátámasztás, töméntelen ellenpélda van, a dolgokat kontextusban kell vizsgálni. Az asztrológiával ezt már megtették, és könnyűnek találtatott...

2012. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Kedves horoszkóp- hívő! 1.-Mi van, ha a szülőszoba faliórája siet, vagy késik két percet, és azon múlik, melyik jegybe születik valaki? Esetleg egész életét tévedésben éli le. Érdekes módon ugyan úgy rá jellemzőnek tartja majd az- egyébként téves- jellemzést...

2.- Mi van, ha a szülést befolyásolják, gyorsítót adnak az anyának?

3.- Az emberi élet a fogantatás pillanatában kezdődik. Miért is nem az az alapja a horoszkópoknak, és miért a születés pillanata?

Humbug az egész. Áltudomány, amiről remekül tudnak beszélgetni olyan emberek, akiknek egyébként nincs témájuk, valamint önálló világképük, értékrendjük sincs.

2012. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Biztosan igazad van mindebben. Akkor neked van önálló világképed és értékrended?
2015. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!