Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összeillünk? Aki egy kicsit...

Összeillünk? Aki egy kicsit is ért hozzá segítene?

Figyelt kérdés

fiú : 1994. 06. 06. hétfő ikrek

én: 1996. 10. 30 szerda skorpió


mit lehet tudni, napok, jegyek alapján ?

előre is köszi.



2012. jún. 12. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Hát..ha a szolgája akarsz lenni, ne bízd már az ezotériára...mivel az ezotéria az csak egy sötét kamu.

Nem a horoszkóp dönti el.Hanem a lélek :D

2012. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Neofolk válasza:
Ezzel egyet kell hogy értsek. Viszont a korotokat elnézve (ami nem számít)szerintem még az ,,összeillünk" kérdéssel is várakoznék.
2012. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
jaaaaj ne már, most komolyan? MIért? MIÉRT??
2012. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem a horoszkóp dönti el... gyorsan felejtsd el, próbálj a tulajdonságaitokkal, habitusotokkal foglalkozni, ne higgy kamu horoszkópoknak.
2012. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos 45 éves szakmai tapasztalattal ,és a sok ATV-s lélekdoktor adásból adódóan én megtudom mondani.


A fiú mivel hétfőn született,több mint valószínű,hogy valamikor megfog halni. 94-es évjáratú,tehát egészen biztos,hogy ő egy Elementagrikoteralikegén,de ez még változhat,lehet hogy később Krokodilusz-Szárnyasbetétusz lehet belőle.

Illetve spontán terhesség,és lila lábszőrzet is előfordulhat.


Te nőstény vagy,ráadásul 96-os... aj-jaj... Te bizony egy Brokuszminetakusz vagy,és sajnos ha ez a kettő 3 héten keresztül 1 méternél közelebb kerül egymáshoz,akkor mind a ketten kagylóvá változnak.

Amiben egyeztek,hogy ugyan te szerdán születtél,de nálad is bekövetkezhet a halál.

Októberben születtél,egyszóval nem februárban,ami azért furcsa mert most június van.

Esélyes vagy a Plázaribancuszkórusz és a Kacsacsűrüsz-emlőszüsz nevezetű betegségekre...


Egyszóval nem,semmi esélyetek,nem illetek össze! Meg se próbáljátok!

2012. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
eh xDDDDDDDDDDDD
2012. jún. 13. 17:00
 7/13 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam. :DDDDD
2012. jún. 13. 17:00
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia! A napjegyetek által nem sok információt lehet kihozni de ittvan egy kis elemzés: Te ikrek vagy levegő jegy Ő skoróió víz jegy...Nos a víz és a levegő nem igen illik össze valamint a skorpió elég agresszív tud lenni az ikrek habókos mindne lében kanál cserfes és beszédes..:) A skoripió inkább csendesebb visszahúzódobb alkat..Ha szeretnél egy konkrét horoszkóp elemzést én ide leírom neked csak szükségem lenne a születési idópontra vagyis óra és perc mindkettőtöknél..Mert abból ki lehet alakítani egy teljes horoszkópot bolygókra házrakra lebontva stb..És amit eddíg írtak..Nos Ők nem hisznek benne ne foglalkozz velük..Nem azt mondom hogy a horoszkóp mindenben meghatároz de sokban a személyiség része és főként a párkapcsolatoknál nagy szerepet játszik:) Szóval ha tényleg kíváncsi vagy kérlek add meg a születési időpontotokat óra és perc és én ide leírom neked a teljes elemzést:) Remélem tudtam segíteni:)
2012. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, kedves legutóbbi válaszoló hogy nos, valaki nem hisz benne, hanem arról, hogy a dolog egészen egyszerűen nem működik, komoly kutatások semmilyen kapcsolatot nem mutatnak ki. Lehet itt vízjegyezni meg levegő-jegyezni, meg "teljes elemzést" készíteni (te jó ég...), de ezzel csak félrevezeted a kérdzeőt, és olyan dolgokban való hitét erősíted, aminek nemhogy értelme nincs, de baromi káros hatása lehet. Gondolj bele: kihozod az "elemzésben" hogy ilyen-olyan jegy meg aszcendens miatt nem illetek össze. Tessék, tönkretettél egy párkapcsolatot, ami lehet hogy boldog lenne, de egy teljes hülyeségre alapozva szétválaszthatod őket! Vagy ellenpélda: rohadtul nem jönnek ki jól, de az azstrpológia szerint igenis össze kell hogy illenek. Ezek meg egy boldogtalan kapcsolatban maradnak a hülye csillagjegyek miatt. Ezért kellene felfogni, hogy az ekkora humbugokban való hit nem ártalmatlan, hanem kifejezetten negatív lehet a következménye!
2012. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Erre tényleg nem lehet építeni. A barátomnak (ikrek) az anyukája egyszer csináltatott rólunk ilyen sokoldalas elemzést, de csak általánosságokkal volt tele, pedig elvileg az összes bolygót meg szögállást (vagy mit) figyelembe vette az asztrocsaj. Ráismertem benne az oroszlán anyukámra, a halak nagymamámra... még az egyik barátnőmre is, aki kos. Csak magamra nem, aki történetesen skorpió.
2012. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!