Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán csillagjegy, bak...

Oroszlán csillagjegy, bak aszcendens?

Figyelt kérdés
mit gondoltok ez milyen párosítás, és milyen ember illik hozzám? (nő vagyok)

2012. jún. 12. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Elsősorban olyan illik hozzád - már ne is haragudj - aki szintén azt hiszi, hogy a horoszkópja alapján kell párt találnia...
2012. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%

Kedves válaszolók! Mindenki abban hisz, amiben akar, szeretném, ha ezt tisztáznánk! Ennyi erővel lebarmozhatnánk mindenkit, aki más, mint mi! De most komolyan. Van, aki hisz az asztrológiában. Na és? Mit érdekel az titeket?

Ez nem vélemény-nyilvánítás, hanem gyakori kérdések. Ő feltett egy tök normális kérdést, és ha ti nem tudtok normális választ írni, akkor ne is írjatok semmit. Senkit sem érdekel a véleményetek.

2012. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező! Szerintem nem egyszerű ez a horoszkóp ezzel az aszcendenssel. Én bak vagyok, így ezt az oldalát ismerem. Sokszor megyünk fejjel a falnak, és kitartunk az elhatározásaink mellett, de földhöz ragadt gondolataink miatt sokszor nem engedjük, hogy szárnyaljunk.

Az oroszlán egy hevesebb jellem, sokszor uralkodni szeretne másokon.

A bak és oroszlán egy jó kombináció, viszont hogyha partnert szeretnél, figyelned kell majd arra, hogy ne akard uralni, vagy jobb lenni nála. Hagyd szóhoz jutni, és hogy saját véleménye, beleszólása legyen a dolgokba. Azt nem írom le, ki illene hozzád, mert erről az a véleményem, hogy úgyis olyan jellemű embert kapunk magunk mellé, akitől tanulhatunk valamit.

Ajánlom a harmonet.hu-t, szerintem ez egy jó oldal, már ami a horoszkópot illeti:))

2012. jún. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, tűnjön már fel, hogy ez egy szabad fórum. Nekem lehet egy véleményem, és neked is. Én jobbító szándékkal próbálnám lebeszélni arról, hogy basszus, a csillagjegye alapján válasszon párt. Nem gondolod hogy ha ez alapján dönt, akkor előfordulhat hogy nem ad esélyt valakinek akivel amúgy boldog lenne, de a hülye horoszkóp mást mond. Ez eszedbe se jut? Hogy ezért kellene létező tulajdonságok alapján dönteni?
2012. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Senki sem mondta hogy az és csakis az alapján fog párt választani, amilyen a horoszkópja. Lehet, hogy egyszerűen csak kíváncsi. De az mindegy, a lényeg, hogy azzal nem segítesz, ha lemarházod. Ennek az oldalnak nem ez a célja.
2012. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!