Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a jellemvonása egy...

Milyen a jellemvonása egy fiúnak (xD tehát nekem) akinek nyilas a jegye, és halak az aszcendense?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt magadtól kérdezd. Ugyanis csak te ismered saját magad. Amúgy meg ez az egész aszcendenses dolog egy baromság. Nem egy horoszkóp fogja meghatározni,ki vagy,hanem Te saját magad.
2012. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2in1, ha tudsz angolul:

[link]

2012. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másoljátok be légyszi az előző linkeken lévő írásokat, mert sajnos nem nyílik meg nálam! Köszi!
2012. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Ennyire nem ismered magadat, hogy egy horoszkóptól akarod megkérdezni, hogy milyen vagy?


Szerinted minden nyilas jegyű és halak aszcendensű fiú ugyanolyan ebben a világban? Nagyon nagy butaság az asztrológia, azoknak való akik még mindig elhiszik a meséket. Magadat kell megismerned, ezt rajtad kívül senki se fogja tudni megmondani neked.

2012. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13:48 - elküldtem priviben
2012. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem nézem meg sehol, leírom pár szóban, tapasztalatból, h szerintem milyen.

a nyilas jegyű alapvetően jólnevelt, visszafogott (sokszor csöndes), ha van tere kibontakozni, akkor nagyon beszédessé, sőt, okoskodóvá válik, és mint a tüzes jegyűek általában, rettentő energiákat mozgat meg, akár egy barátság v kapcsolat kezdetekor - de még egy buli kedvéért is. aztán szépen leereszt, és újra magába burkolózik, szeret részleteken molyolni (a tudós és az informatikus prototípusa), gyakran kedvetlen, barátságtalan, mogorva. ált. véve nagy idealista, elvharcos, roppant elszánt és kitartó "forradalmár".

a halak ezen annyit változtat, h első megnyilvánuláskor szerényebbé, kedvesebbé, ugyanakkor óvatosabbá teszi a nyilast - és az óvatosságot tartja a teljes kibontakozásig. a halak sosem ad magából 100%-ot, incselkedik az emberrel (mintha barátkozna), aztán kicsusszan a markából. abszolút ellentétes a nyilassal. te tudod, h rád melyik jellemzőbb.

bensőségesebb kapcsolatban azonban jótékony a halak jelenléte, mert nem engedi a nyilast teljesen befordulni önmagába, kell neki a társ, a kapcsolat, a visszaigazolás, a melegség. és nagyon ragaszkodó meg családszerető. ééés le tud mondani!!!,akár elvekről is, nem úgy mint a nyilas.

munkában, hivatásban a nyilas önfejűségén old a halak körültekintő óvatossága, konok becsületességén a halak ravaszsága. így sztem biztosabb az előremenetel, akár vezető pozíció is, mert a halak hajlamos a vezetésre, de kevés a kitartása, ám a nyilasnak abból van a legtöbb.

2012. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!